Wpis z mikrobloga

@MrBeast: Co za syf. Oglądałem jeden albo dwa odcinki tego pajaca (zdupy) w 2013 i zastanawiam się, co za ludzie go oglądają. Typ #!$%@?ł tylko jakieś totalne głupoty i przeplatał to nawiązaniami do narządów płciowych albo fekaliów. xD
  • Odpowiedz
@Fabriczo: zdupy tak,ale od Wuwunia to ty sie #!$%@?. Typ od 1 gali jezdzi na te wszystkie patologiczne gale nie dlatego, że go to interesuje tylko żeby pocisnąć pompe z tych wszystkich influencerów. Chłop jezdzi na każdą gale robic relacje a typy z main eventów high/fame podchodzą do niego z zamiarem wylizania dupska a on nawet nie wie kto to jest xd a jezdzi dlatego bo jego patroni oczekują, żeby
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: no to co, skoro "zrobil kariere" tzn. ze w danym okresie czasu to bylo ciekawe. To co ty teraz ogladasz, tez za jakis czas ktoś bedzie wyśmiewal. W czym jest lepsze takie goats np., ze baba pokazuje cycki?
  • Odpowiedz
@ElementalX7:

Do mnie tez nie trafia jego poczucie humoru ale (wedlug mnie) konferencje dobrze poprowadzil


@ElementalX7: to był jeden z największych bezbeckich dramatów w historii polskiego internetu, a ty piszesz że chłop dobrze poprowadził konferencje za którą sam ten chłop później przepraszał xd #!$%@? ja to czasem mysle ze zyje w jakimś innym świecie bo nie wierze że ludzie ze średnią polską iq 90 piszą takie rzeczy. No
  • Odpowiedz
jezdzi na te wszystkie patologiczne gale nie dlatego, że go to interesuje tylko żeby pocisnąć pompe z tych wszystkich influencerów

a jezdzi dlatego bo jego patroni oczekują, żeby wrzucał raz na jakiś czas cos z backstaegu tych gal


@pokyw12:

To w końcu jak? Zdecyduj się.
  • Odpowiedz