Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko223
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

409

Motorniczy dostał pięścią w twarz. Zareagował na p-----c na przystanku [VIDEO]

Pokaż treści 18+

Motorniczy dostał pięścią w twarz. Zareagował na p-----c na przystanku [VIDEO]

Incydent w Poznaniu. Motorniczy zauważył na przystanku mężczyznę szarpiącego kobietę. Próbował interweniować, wtedy został uderzony pięścią w twarz. Policjanci poszukują uczestników tego zdarzenia. Przed przyjazdem policjantów zarówno kobieta jak i mężczyzna oddalili się z miejsca zdarzenia.

travelove
travelove
travelove
z
rmf24.pl
dodany: 28.01.2025, 17:00:53
  • #
    poznan
  • #
    polska
  • #
    tramwaje
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    rozowepaski
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Wyrażny i poprawiony film
Wielkijacek
z x.com
  • 17

Komentarze (89)

najlepsze

galonim
galonim
28.01.2025, 17:57:10 via Wykop
  • 299
Kolejny przykład, że nie warto białorycerzyć. Motorniczy dostał w mordę a "para" się rozeszła mając w dupie czy nie umiera
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

darshan12
darshan12
29.01.2025, 00:07:24 via Wykop
  • 47
@galonim: dokładnie, w większości z nas mężczyzn pokutuje system wartości, że jak typa leją to pewnie zasłużył, po co się wtrącać ale jak damulka obrywa to "ojej, ej no, tak nie wolno, stary, opanuj się, zostaw ją" i nie ważne, że to a nóż jakaś tępa dzida, egoistyczny szon, przegenetyzowany płynami ustrojowymi zbiornik itd. Szkoda, że mój świat w takiej ocenie się wali ale życie samo pokazuje, że kobiety krzyczą
  • Odpowiedz
Jdas
Jdas
Jdas
29.01.2025, 03:02:32 via Wykop
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
28.01.2025, 20:43:42 via Wykop
  • 210
Jak patus szarpie kobietę, nigdy się nie wtrącać, bo jeszcze kobieta stanie w obronie patusa.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gandalf_bialy
Gandalf_bialy
28.01.2025, 21:21:00 via Wykop
  • 81
Jak patus szarpie kobietę, nigdy się nie wtrącać, bo jeszcze kobieta stanie w obronie patusa.


@epicentrum_chaosu: To niestety prawda, szczególnie jak widać, że kobieta i patus się znają. W takim przypadku lepiej policję wezwać.
  • Odpowiedz
mexxl
mexxl
29.01.2025, 00:04:16 via Android
  • 6
@epicentrum_chaosu z zastrzeżeniem, że to "kłótnia małżeńska". Jak ktoś krzyczy, że gwałcą to wtedy można zareagować. Jak sytuacja jest "stabilna" to lepiej wezwać niebieskich. Ci przyjadą za godzinę i jak coś to para zdąży się pogodzić.
  • Odpowiedz
hedeon
hedeon
hedeon
28.01.2025, 18:54:15 via Wykop
  • 99
Może się nauczy że bialorycerstwo się nie opłaca i może boleć.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

komarrek
komarrek
komarrek
29.01.2025, 03:58:56 via Wykop
  • 6
@hedeon: Ma szczęście że nożem nie dostał.
  • Odpowiedz
Hennesi
Hennesi
Hennesi
28.01.2025, 22:12:20 via Wykop
  • 81
Kiedys mialem podobna akcje. Typ tlukl typiare no to wyszedlem z samochodu, dostal dwie buly i padl na glebe. Zaczal mnie wyzywac, w tym czasie typiara rzucila sie z lapami, zaczela drapac i krzyczec ze ma brata policjanta i mnie dojedzie. Zawinalem sie wiec i przyrzeklem sobie ze nigdy, ale to NIGDY nie pomoge juz w takiej sytuacji.
Stalem sie tolerancyjny na takie przypadki i z zalozenia wychodze, ze jak baba pozwala
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mexxl
mexxl
29.01.2025, 00:07:18 via Android
  • 26
@Hennesi większość patusów drze mordę, że ma rodzinę w policji/mafii/polityce etc. A jedyne co mają to termin do pośredniaka i zasiłku z mopsu.
  • Odpowiedz
stepienz13posterunku
stepienz13posterunku
29.01.2025, 01:01:54 via Wykop
  • 9
@Hennesi: I bardzo dobrze, wyleczyłeś się z kukoldztwa.
  • Odpowiedz
nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
28.01.2025, 20:50:44 via Wykop
  • 51
Jednak trochę lipa. Chwilę temu było, że jak to się mogło stać, że laskę zgwałcili w bramie, nikt nie zareagował i zmarła. No i to jest właśnie odpowiedź dlaczego. Zareaguj, dostaniesz w papę za nieswoje. Białorycerzowania nie popieram, ale pieron wie, czy to patusy się ciągają, czy może laska jest faktycznie w opałach, bo się przypieprzył jakiś cwel. Bliżej mi jednak do postawy, żeby reagować, tylko nie na wariata z gołymi łapami.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
28.01.2025, 21:04:43 via Wykop
  • 41
@nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi: Jakie są baby to ja Ci kolego powiem.
Kiedyś stoję sobie z kumplem na ulicy wieczorem i palimy sobie jointa.
Nagle biegnie gość, a za nim laska i krzyczy "ratujcie złodziej"
To żeśmy białorycerzowali i pobiegli za nim, dogonili typa, typ wyjmuje nóż prawie maczętę i stoi twardo.
Ok, odpuścilismy mu niech sobie ucieka.
Laska dobiega zmachana do nas i że my jego wspólnicy, razem z nim torebkę ukradliśmy.
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
28.01.2025, 22:57:44 via Wykop
  • 3
@warzone-rastafuraj: dużo bab właśnie jest taka że ciągnie ich do takich dresów, kiboli, planują z nimi dzieci i myśłną że całe osiedle będzie ją szanować xD
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
28.01.2025, 18:02:20 via Wykop
  • 46
Bialorycerzyk, obiecałem sobie że nigdy, w takiej sytuacji nie zareaguje! To znaczy zareaguje! Odwrócę głowę i pójdę w inną stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hedeon
hedeon
hedeon
28.01.2025, 18:54:36 via Wykop
  • 26
@Pan_Slon: i to jest najlepsza reakcja.
  • Odpowiedz
BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
28.01.2025, 20:49:36 via Wykop
  • 10
@Pan_Slon: wystarczy zadzwonic po Policję i tyle - można komuś życie uratować. Nie trzeba od rau zasłaniać innych własnym ciałem, dorośnij
  • Odpowiedz
stepienz13posterunku
stepienz13posterunku
29.01.2025, 01:03:08 via Wykop
  • 26
Przecież to typowa pato-parka, która właśnie się dociera. Tak wygląda ich taniec miłości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slifka_z_pestkom
slifka_z_pestkom
slifka_z_pestkom
28.01.2025, 18:37:51 via Wykop
  • 25
Na taką akcję z gołymi rękami to lipa. Minimum to z gazem i walić po oczach od razu jak się zacznie zbliżać napastnik.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Satyr
Satyr
Satyr
28.01.2025, 22:09:25 via Wykop
  • 28
@slifka_z_pestkom: a potem laska zezna, że jej chłopaka zaatakował.

Daj spokój. Odwracasz głowę i idziesz w swoją stronę. To jedyne słuszne rozwiązanie.
  • Odpowiedz
Login_wykop
Login_wykop
29.01.2025, 05:51:03 via Android
  • 1
@slifka_z_pestkom aw tych czasach na fali jest nóż ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
insp2025
insp2025
insp2025
28.01.2025, 22:54:37 via Wykop
  • 22
Ważne że wśród Polaków wzrasta świadomość że NIE WARTO pomagać kobietom. Przede wszystkim należy im się równe traktowanie gdyż jak same uważają - są równe mężczyznom pod każdym względem.
Na marginesie patus, agresor ma dziewczynę - tak a propos słynnej intuicji kobiet i kierowania się "wartościami" w doborze partnera
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kawa-w-filizance
Kawa-w-filizance
Kawa-w-filizance
28.01.2025, 17:20:12 via Wykop
  • 19
Rycerz...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bylem_simpem
bylem_simpem
28.01.2025, 17:20:56 via Wykop
  • 12
@Kawa-w-filizance: Biało...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
3947
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3892
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2808
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2700
Dokąd dojdzie granica absurdu zarobków lekarzy
Dokąd dojdzie granica absurdu zarobków lekarzy
2333
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #poznanmiastodoznan
  • #wroclaw
  • #polska
  • #pytanie
  • #warszawa
  • #heheszki
  • #wielkopolska
  • #gdansk
  • #krakow
  • #policja
  • #kiciochpyta
  • #lodz
  • #burza
  • #nieruchomosci
  • #motoryzacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking