Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jeśli dla was jest to ulana dziewczyna to nie dziwi mnie popularność tagu przegryw xD


@Mihu_:
To jest w drugą stronę. Przegrywy są poniżane i wyśmiewane przez ludzi za coś na co w dużej części nie mają wpływu (np. brzydki ryj).
Pogarda ze strony kobiet boli ich bardziej bo od kobiet oczekiwali empatii i współczucia (no i może cimcirimci).
Swój ból wynikający z odrzucenia przekuwają w nienawiść do (szok!) kobiet. I
@NieBendePrasowac: nie sądzę ;) ona faktycznie ma sporo tłuszczyku. A z wiekiem będzie miała jeszcze więcej, to oczywiste. Po czym poznajemy, że laska jest szczupła? Po odcinku ramiennym jej ręki, jeśli jest wątlutki, nieulany, niemal taki sam jak przedramię, laska jest szczupła. :) Przemawia przez mnie 50 lat obserwacji XD
@qrak01 #!$%@?. Przegryw to wypadkowa #!$%@? charakteru i przerostu oczekiwań nad możliwościami. Tiger Bonzo czy Bonus BGC mógł sobie znaleźć partnerkę, chodź mają głupie ryje oraz upośledzenie umysłowe, ale jak się celuje w modelkę nie mając kompletnie nic do zaoferowania a potem wszystkie swoje wady i kompleksy przekuwa się w żal a nie cel do zmiany tego co możliwe, to kończy się jako spierdoks
@Bumelante: jest, niestety. Spójrz na jej ramię. U szczupłej będzie wątłe, niemal jak przedramię. Ulana ma je pulchne - tak jak ta na obrazku. Mało tego, im będzie starsza tym będzie się robić okrąglejsza ;)
Przegryw to wypadkowa #!$%@? charakteru i przerostu oczekiwań nad możliwościami. Tiger Bonzo czy Bonus BGC mógł sobie znaleźć partnerkę, chodź mają głupie ryje oraz upośledzenie umysłowe, ale jak się celuje w modelkę nie mając kompletnie nic do zaoferowania a potem wszystkie swoje wady i kompleksy przekuwa się w żal a nie cel do zmiany tego co możliwe, to kończy się jako spierdoks


@Tasde:

#!$%@?
@SN73: przypatrzyłem się jeszcze raz i ta ręka jest daleka od tego by powiedzieć "otłuszczona". Pomijając już to, że przedramienia całego nie widać i że to bzdura jeśli dziewczyna ma chociaż trochę mięśni, a raczej te nieprzesadnie umięśnione są znacznie bardziej atrakcyjne niż wysokie "modelki" z BMI 18.

Na picrel po prawej masz BMI 24.9, tutaj laska jest w pozycji półleżącej i brzuch wygląda znacznie lepiej. Na bank ma BMI poniżej
NieBendePrasowac - @SN73: przypatrzyłem się jeszcze raz i ta ręka jest daleka od tego...

źródło: 9hkonfunod001

Pobierz
Przegrywy są poniżane i wyśmiewane przez ludzi za coś na co w dużej części nie mają wpływu


@qrak01: nie

Swój ból wynikający z odrzucenia przekuwają w nienawiść do (szok!) kobiet. I stąd hejt na wszystkie kobiety.

Słusznie? Nie wiem. Mam to w dupie.


czyli dopuszczasz, że możesz żyć w wyimaginowanej bańce, w której masz nieustanne poczucie, że ludzie Tobą pogardzają, a Ciebie to nie interesuje bo tak...
A być może ta
@NieBendePrasowac: rany, ja mówię o szczupłych dziewczynach/kobietach i zauważonych zależnościach pomiędzy gabarytami tego i owego, a ogólną budową ciała (smukłą i gibką) ty mi pokazujesz krępą, przysadzistą ulaną babeczkę. Takie nazywam kaczuszkami ;) Chyba, że taki masz gust - w takim przypadku nie dyskutuję :)
@SN73: spoko, też się przypatruję takim szczegółom. Uczepiłem się tylko tego BMI, bo jestem mocno przekonany że w normie.
Co do mnie, podobają mi się raczej wysportowane kobiety i ta zależność z grubością ręki także mi nie pasowała.
Nie wiem czy to miał być do mnie przytyk czy co, ale mnie się podobają wysportowane kobiety i ta grubość ramienia jest dla mnie bardzo zawodnym wskaźnikiem