Wpis z mikrobloga

coś czułem że #mentzen jest na ustach #neuropa dla odwrócenia uwagi xd

lewacko aktywiszcze od Marii klempart, Nadia oleszczuk wytrzymało 1 dzień w wegańskiej restauracji bo okazało się że nikt za bardzo nie chce płacić za ideologię xd
dla takich to dobrze gdy tuskopis zapewni socjal, kasa podobna i harnasia można rano wyzerować xd

#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpisu #polityka
memifazi - coś czułem że #mentzen jest na ustach #neuropa dla odwrócenia uwagi xd

le...

źródło: temp_file.png7244033509956407125

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@memifazi: jakaś studentka jest leniwa = lewactwo zaorane a memcen krul xD wy serio macie gwóźdź w mózgu xD konfa to serio partia dla tzw. freethinkerów, którzy o sobie mają zdanie wywalone w kosmos a reprezentują zdolności myślenia i łączenia faktów na poziomie bobra xD
  • Odpowiedz
coś czułem że #mentzen jest na ustach #neuropa dla odwrócenia uwagi xd


@memifazi: naprawdę uważasz, że poruszanie tematu jednego z liderów partii, która potencjalnie może być w przyszłej kadencji w koalicji rządzącej to tylko temat zastępczy, aby wyciszyć sprawę jakiejś Nadii w jakiejś restauracji?
  • Odpowiedz
i onucą, namawiaj mnie dalej do głosowania na konfe xd


@memifazi: ty to jesteś po prostu debilem. Robisz jakieś trollsie wpisy w których pokazujesz, ze jesteś prawicowy bucem, a wydaje ci się że orasz lewactwo.
  • Odpowiedz
@memifazi: Zacznijmy od tego, że nazywacie neuropą każdego, kto nie za konfederacją (a wcześniej Korwinem, narodowcy mieli wtedy jeszcze gwóźdź w mózgu).
Jest to klasyczny przykład #!$%@?.
Ja poruszam tematy Memcena, nie jestem neuropkiem, lewaków mam w #!$%@? a o istnieniu tej baby dowiedziałem się kilka minut temu.
I sądzę, że wiele osób które lubią jechać z konfą nawet nie wie kim ta baba jest.
Ale jakbym miał już poruszyć temat "odwracania uwagi" to to jest tak wielki fikoł, jakbyś desperacko łapał się już czegokolwiek.
Szef partii sejmowej przyznaje, że ktoś go szantażuje, tym czasem w prokuraturze jest sprawa jego brata i od dłuższego czasu sobie "wisi". Tymczasem w jego kancelarii pracują ludzie PiSu a sam Mentzen ponoć pokątnie spotkał się
  • Odpowiedz
@memifazi: a do tego pomijasz wszystkie niewygodne pytania jakie padły w tym wątku. Wdajesz się tylko w pyskówki, nie potrafisz rozmawiać na poważnie. Obyś zaprzestał działalności na Wykopie jak najszybciej.
  • Odpowiedz
jako jedna z głównych postaci opozycji i no takich ludzi sobie dobiera więc to może być nawet potencjalny poseł.


@djtartini1: to jedna z głównych postaci, czy nawet nikt warty zostania posłem? Choose one xD
  • Odpowiedz
to jedna z głównych postaci, czy nawet nikt warty zostania posłem? Choose one xD


@Bover: hmm no na pewno biorąc pod uwagę zainteresowanie mediów ta Marta Lempart jedna z głównych postaci opozycji, zaś "potencjalny poseł" odnosiło się do jej pracownika z tekstu- może niejasno się wyraziłem. Zaś Martę Lempart raczej wezmą na listy co widac choćby w jej zaproszeniach do sejmu lub pokazywaniu się z politykami.
  • Odpowiedz