Wpis z mikrobloga

coś czułem że #mentzen jest na ustach #neuropa dla odwrócenia uwagi xd

lewacko aktywiszcze od Marii klempart, Nadia oleszczuk wytrzymało 1 dzień w wegańskiej restauracji bo okazało się że nikt za bardzo nie chce płacić za ideologię xd
dla takich to dobrze gdy tuskopis zapewni socjal, kasa podobna i harnasia można rano wyzerować xd

#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpisu #polityka
memifazi - coś czułem że #mentzen jest na ustach #neuropa dla odwrócenia uwagi xd

le...

źródło: temp_file.png7244033509956407125

Pobierz
  • 44
to jest temat zastępczy dla jakiejś aktywistki, która coś sobie powiedziała?


@MagicznaRuda: #!$%@?ąc od Mentzena i tych populistów- to Marta Lempart była i ( w niektórych środowiskach chyba wciąż jest) traktowana jako jedna z głównych postaci opozycji i no takich ludzi sobie dobiera więc to może być nawet potencjalny poseł. Mam nadzieję, że jednak jej nie wezmą na listy wyborcze, bo tylko szkodzi. Tylko pewnie będzie na tych listach i mocno
@djtartini1:

Potencjalny poseł nie jest jednak posłem. Jeżeli Lempart stanie się posłem realnym, wtedy sam będę odpalał politycznego grilla za każdym razem kiedy powie coś uwłaczającego inteligencji. Jednakże póki taki scenariusz nie zachodzi, przeciwstawianie jakiejś kobiety, posłowi na sejm RP, jest dla mnie niepoważne.

No i post jest o Oleszczuk a nie Lempart.
Jednakże póki taki scenariusz nie zachodzi, przeciwstawianie jakiejś kobiety, posłowi na sejm RP, jest dla mnie niepoważne.


@MagicznaRuda: Mentzen też nie jest posłem jakby nie było. Nie jest to moja bajka, ale w mediach są podobnie przedstawiani, jako liderzy ruchów.
@memifazi Porównujesz byłego kandydata na prezydenta z ramienia partii która najprawdopodobniej (niestety) będzie miała swoich przedstawicieli wśród ludzi decydujących o losie tego smutnego kraju do jakiegoś podnóżka Lempart, która sama w sobie jest niewiele znaczącą osobą w polityce?

Nikt tak nie robi #!$%@? z logiki jak kuce. Ech, dorośnijcie #!$%@? w końcu.

Cały czas #!$%@? że hurr durr nie można ciągle wybierać PiS albo PO bo Ci są gorszym złem niż inni.