Wpis z mikrobloga

Człowiek ze zdjęcia poniżej... Gdybym miał określić go kilkoma przymiotnikami, użył bym słów: niezastąpiony, niezwykły, niezrównany w tym co robi, lider, mistrz. Mentor, nauczyciel. który w jakiś sposób mnie ukrztałtował, zmienił moje myślenie i nauczył mnie wielu rzeczy których wcześniej życie mnie nie nauczyło, sprawił że byłem wstanie patrzeć szerzej, zauważać więcej. Gdy na jego kanale pojawiał się nowy odcinek, zawsze za dzieciaka siadałem przed komputerem z wypiekami na twarzy i czekałem na spektakl - smażalnia u Bogdana, wspaniałe widowisko. Jeden człowiek potrafił sprawić że twój dzień, ba - tydzień z automatu stawał się lepszy. Za to że niczym prometeusz przekazał nam, zwykłym wiedze o sprawach których wiele z nas nie potrafiło zrozumieć i zaakceptować, oraz codziennie umilał nam życie przekazując nam ogromne dawki wysokiej klasy humoru, był zaszczuwany i niszczony przez żądną chaosu neurope i antychrysta, mimo że on posługując się zasadami miłosierdzia Bożego nigdy nie przejawiał nienawiści, nawet do najgorszych i najbardziej zawziętych wrogów. Postawa szlachetna, rzadka w dzisiejszych czasach i przde wszystkim wymagająca. Dzisiaj niewiele osób na wykopie o nim pamięta, odświeżmy pamięć o wybitnym twórcy jakim jest Szarpanki z Życiem.
SZANUJESZ TEGO GIGACZADA - PLUSUJESZ!
#szarpankizzyciem #przegryw #blackpill #redpill #bekazlewactwa #p0lka #youtube
jaszczurki - Człowiek ze zdjęcia poniżej... Gdybym miał określić go kilkoma przymiotn...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 21
@jaszczurki: na początku miałem go za zwykłego pisowca ale jednak jego przesłanie jest dużo większe jedzie równo po wszystkich i to jest zajebiste.
Ostatnio też zaimponował mi tym jak zjechał trad-cuckow i powiedział coś w stylu że 'czasy sie zmieniły i żeby jakoś to ogarnąć trzeba spróbować jakoś żyć z tymi wszystkimi juleczkami w symbiozie xd'. wizjoner, takich ludzi nam potrzeba
@jaszczurki: szczerze mówiąc, musisz mieć bardzo wysokie IQ, aby zrozumieć Szarpanki z Życiem. Humor jest niezwykle subtelny i bez solidnego zrozumienia podstaw blackpillu większość żartów przejdzie przez typową głowę widza. Istnieje także racjonalne podejście Bogdana, które zręcznie wplecione jest w jego charakterystykę - na przykład jego osobista filozofia czerpie w dużej mierze z literatury Jordana Petersona. Fani rozumieją te rzeczy; mają intelektualną zdolność by naprawdę docenić głębiny tych żartów, uświadomić sobie,