Wpis z mikrobloga

Niesamowite, że ludzie płacą niemal 25k pln miesięcznie (300.000pln rocznie) dla chłopa, który po pierwsze już nie podróżuje bo się wypalił a po drugie to i tak robił tak ch*jowe vlogi (nie licząc paru przebłysków), że to aż głowa boli. Widać naród bogaty xD
Na rudego zakolaka którego każda podróż to kopiu-wklej ładować tyle hajsu to ja nie wiem

#vlogcasha #podroze #polskiyoutube #przezswiatnafazie #raportzpanstwasrodka
JanParowka - Niesamowite, że ludzie płacą niemal 25k pln miesięcznie (300.000pln rocz...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-8 o 18.28.27

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale ilu takich zostanie co to wogóle zapomnieli że mają podpiętą karte do jakiegoś sojaka co zwiedza świat i od dawna nie wrzuca filmów? Przelewaliby hajsy zapewne aż ich karta straci ważność. Ciekawe ilu takich NPC siedzi na tych patronajtach.

@Plp_: przypuszczam, że dokładnie taka sytuacja jest właśnie na patronite u #gonciarz który swego czasu dostawał tyle co obecnie Cash ()
  • Odpowiedz
@JanParowka: Nie ma bardziej r---------------h postów niż ten OP-a. To wszystko się sprowadza do tego:

"KUUUUUURWA, jak ludzie mogą lubić coś innego, skoro mnie się to nie podoba? Przecież to jest niefajne! MACIE LUBIĆ TO, CO JA"
  • Odpowiedz
Niesamowite, że ludzie płacą niemal 25k pln miesięcznie (300.000pln rocznie) dla chłopa, który po pierwsze już nie podróżuje bo się wypalił a po drugie to i tak robił tak ch*jowe vlogi (nie licząc paru przebłysków), że to aż głowa boli. Widać naród bogaty xD

Na rudego zakolaka którego każda podróż to kopiu-wklej ładować tyle hajsu to ja nie wiem


@JanParowka: Ale co Cię boli? Nikt nikogo do niczego nie zmusza
  • Odpowiedz
@JanParowka: wybił się na vlogach z USA i na tym powinien się skupić imho, reszta jakoś do niego nie pasuje, ale chłop na siłę stara się robić "coś innego", żeby się nie wypalić (co jak widać nie działa xD) @Cash1337 pamiętamy
  • Odpowiedz
@JanParowka: był moment ze sam byłem patronem, tylko zrezygnowałem z powodu tych przerw co chwile.

Ciągła gadka o wypaleniu i powrót do Polski na kilka miesięcy podczas których imprezuje za hajs patronów.
Po powrocie z Korei siedział cicho, ale ostatnio zaczął wrzucać na instagramie relacje ze swoich imprez.
Jak patroni zaczną masowo odchodzić to znów wyjedzie żeby znów ludzi nagonić do patronite.
Według mnie w większości vlogi są ciekawe, pewnie
  • Odpowiedz