Wpis z mikrobloga

Niesamowite, że ludzie płacą niemal 25k pln miesięcznie (300.000pln rocznie) dla chłopa, który po pierwsze już nie podróżuje bo się wypalił a po drugie to i tak robił tak ch*jowe vlogi (nie licząc paru przebłysków), że to aż głowa boli. Widać naród bogaty xD
Na rudego zakolaka którego każda podróż to kopiu-wklej ładować tyle hajsu to ja nie wiem

#vlogcasha #podroze #polskiyoutube #przezswiatnafazie #raportzpanstwasrodka
Pobierz
źródło: Zrzut ekranu 2023-05-8 o 18.28.27
  • 69
@JanParowka: tylko zobacz ile on ma ludzi.... Średnio patron buli 30zl. Nie wiem co daje w zamian bo aż tak nie sledze jego konta.
Obejrzałam kilka serii i uważam że taki tragiczny nie jest bez przesady bo jeździ i coś robi więcej niż pokazywanie podstawowych czynności życiowych.
Gapie płacą jak pokazuje jak sra je i pije nie ruszając gdzieś dalej niż kilka metrów skutkiem. Osobiście dla mnie to jest bardziej #!$%@?
ale jako vloger daje rade i fajnie wszystko ukazuje

@Mr_3nKi_: jeśli ogląda się go na zasadzie " kolejny dzień z życia vlogera" to jest ok, ale jako podróżnika to słabo np. ostatnio Korei Południowej prawie w ogóle nie pokazał. rozumiem, że z winy wypalenia, ale do cholery to jego praca za którą dostaję kasę od setek ludzi! Mógłby włożyć minimum wysiłku więcej, a na Instagramie chełpi się jeszcze, że jego
ostatnio Korei Południowej prawie w ogóle nie pokazał


@pelt: z Korei pokazał mnie więcej tyle jakby ktoś się przeszedł na Nowy Świat i nawiedził przy okazji Zamek Królewski, i to by było na tyle jak obraz całej Polski. Nawet street food był w najbardziej turystycznym k*rwidołku, robiony pod kińczyków. Mniej więcej jakby polską kuchnię pokazywać przez pryzmat "turystycznych" restauracji w Śródmieściu w Warszawie.
@JanParowka z tego co wiem nikogo nie oszukał i nie opowiada, że żyje z czegoś innego. Nie wiem jak w jego przypadku, ale np.: u BezPlanu patroni dostają niepublikowane filmy. Jeden sobie kupi bilet do kina, a drugi wplaci na patronajta. Nie wiem jak ocenić twoje rozumowanie, ale to zwykły ból tyłka o zarobki innych. Nienawiść do sąsiada, bo jeździ za dobrym samochodem, a mu się należy.
@JanParowka: ciekawe jak to jest gdy masz tylu patronów którzy co miesiąc wpłacają absurdalną ilość hajsu.. i nagle przestajesz robić cokolwiek. Ot, nagle masz w dupie vlogi, blogi-za hajs żyjesz niczym Oskarek deweloperski na wypasie.
Jak myślicie, ile czasu by minęło zanim wszyscy patroni by się kapneli? Tzn, domyślam się że z miesiąca na miesiąc ludzie będą odchodzić, ale ilu takich zostanie co to wogóle zapomnieli że mają podpiętą karte do