Wpis z mikrobloga

Niesamowite, że ludzie płacą niemal 25k pln miesięcznie (300.000pln rocznie) dla chłopa, który po pierwsze już nie podróżuje bo się wypalił a po drugie to i tak robił tak ch*jowe vlogi (nie licząc paru przebłysków), że to aż głowa boli. Widać naród bogaty xD
Na rudego zakolaka którego każda podróż to kopiu-wklej ładować tyle hajsu to ja nie wiem

#vlogcasha #podroze #polskiyoutube #przezswiatnafazie #raportzpanstwasrodka
JanParowka - Niesamowite, że ludzie płacą niemal 25k pln miesięcznie (300.000pln rocz...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-8 o 18.28.27

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@JanParowka: tylko zobacz ile on ma ludzi.... Średnio patron buli 30zl. Nie wiem co daje w zamian bo aż tak nie sledze jego konta.
Obejrzałam kilka serii i uważam że taki tragiczny nie jest bez przesady bo jeździ i coś robi więcej niż pokazywanie podstawowych czynności życiowych.
Gapie płacą jak pokazuje jak sra je i pije nie ruszając gdzieś dalej niż kilka metrów skutkiem. Osobiście dla mnie to jest bardziej #!$%@?
  • Odpowiedz
@JanParowka: Oprócz tego, że jest Npc'ówym soyboy'em, marudą, zachowuje sie czasami jak typowa P, to robi spoko vlogi. Jako osoba - do d0py, ale jako vloger daje rade i fajnie wszystko ukazuje.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: jak na kasę jaką dostaje to robi dość słabe vlogi, są kanały podróżnicze które za o wiele mniejszy budżet robią o wiele lepszą robotę. I to jest przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ale jako vloger daje rade i fajnie wszystko ukazuje

@Mr_3nKi_: jeśli ogląda się go na zasadzie " kolejny dzień z życia vlogera" to jest ok, ale jako podróżnika to słabo np. ostatnio Korei Południowej prawie w ogóle nie pokazał. rozumiem, że z winy wypalenia, ale do cholery to jego praca za którą dostaję kasę od setek ludzi! Mógłby włożyć minimum wysiłku więcej, a na Instagramie chełpi się jeszcze, że jego
  • Odpowiedz
ostatnio Korei Południowej prawie w ogóle nie pokazał


@pelt: z Korei pokazał mnie więcej tyle jakby ktoś się przeszedł na Nowy Świat i nawiedził przy okazji Zamek Królewski, i to by było na tyle jak obraz całej Polski. Nawet street food był w najbardziej turystycznym k*rwidołku, robiony pod kińczyków. Mniej więcej jakby polską kuchnię pokazywać przez pryzmat "turystycznych" restauracji w Śródmieściu w Warszawie.
  • Odpowiedz
@JanParowka z tego co wiem nikogo nie oszukał i nie opowiada, że żyje z czegoś innego. Nie wiem jak w jego przypadku, ale np.: u BezPlanu patroni dostają niepublikowane filmy. Jeden sobie kupi bilet do kina, a drugi wplaci na patronajta. Nie wiem jak ocenić twoje rozumowanie, ale to zwykły ból tyłka o zarobki innych. Nienawiść do sąsiada, bo jeździ za dobrym samochodem, a mu się należy.
  • Odpowiedz
  • 24
@JanParowka: ciekawe jak to jest gdy masz tylu patronów którzy co miesiąc wpłacają absurdalną ilość hajsu.. i nagle przestajesz robić cokolwiek. Ot, nagle masz w dupie vlogi, blogi-za hajs żyjesz niczym Oskarek deweloperski na wypasie.
Jak myślicie, ile czasu by minęło zanim wszyscy patroni by się kapneli? Tzn, domyślam się że z miesiąca na miesiąc ludzie będą odchodzić, ale ilu takich zostanie co to wogóle zapomnieli że mają podpiętą karte do
  • Odpowiedz
ale vlog Casha jest całkiem spoko


@damienbudzik: Nie wiem jak teraz, ale wcześniej to było "jem konserwę bo mi szkoda, uuu stany drogie", "o fajny park, ile?? nie no za tyle to nie wchodzimy widzowie". Cash to zawsze był uber cebulak, który #!$%@?ł o tym co widzi wokół siebie, bez przygotowania, bez ciekawostek historycznych, ot idę se i mówię se.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak teraz, ale wcześniej to było "jem konserwę bo mi szkoda, uuu stany drogie", "o fajny park, ile?? nie no za tyle to nie wchodzimy widzowie". Cash to zawsze był uber cebulak


@DziuraweGacie: a mi to pasuje, bo sam nie jestem skory do wydawania dużej ilości kasy na wyjazdach i szukam jakichś okazji przeważnie. ;p
  • Odpowiedz