Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! Wypoczęci? (ツ)

Długi majowy weekend za nami, a więc wracamy do Was z gotowymi zadaniami! Ale od początku. Przeanalizowaliśmy Wasze ostatnie zgłoszenia, kilka tematów dość często się w nich powtarzało, a więc uznaliśmy, że są dla Was wyjątkowo ważne - i to od nich zaczęliśmy!

1. Pierwszym z takich tematów jest zakładka "Obserwowane" oraz problem z wyświetlaniem w niej treści z tagów. Przeanalizowaliśmy ten problem. Co prawda konieczne było wgranie dość istotnej poprawki, co oczywiście zrobiliśmy, ale obecnie problem ten nie powinien się już pojawiać. Sprawdźcie i dajcie nam znać, będziemy wdzięczni za Wasze opinie.

2. W swoich zgłoszeniach prosiliście również o wprowadzenie liczby akcji na profilach (szczegóły akcji). To zadanie udało nam się zrealizować jeszcze przed długim weekendem - jeśli jeszcze nie zauważyliście tej zmiany, zajrzyjcie prędko w swoje (lub dowolne) profile.

3. W znalezisku, po przejściu do artykułu znaleziska (treści własnej) zauważyliście, że brakuje opcji powrotu do strony z komentarzami - było to jak najbardziej słuszne spostrzeżenie, dziękujemy za Waszą czujność! Oczywiście opcja ta pojawiła się już przy treści własnej!

4. Zgłaszaliście nam kilka drobnych problemów przy czarnych listach - wzięliśmy je pod lupę i wdrożyliśmy poprawki związane z tym tematem. Jeśli jednak uważacie, że coś jeszcze można poprawić przy czarnych listach, jesteśmy jak najbardziej otwarci na Wasze sugestie.

5. Naszej uwagi wymagały też publikowane przez Was shorty pochodzące z serwisu YouTube - tu również wprowadziliśmy poprawki, które powinny ułatwić Wam dzielenie się tym typem treści z innymi Wykopowiczami.

6. Wprowadziliśmy też kolejne powiadomienia - od teraz, gdy ktoś zacznie Was obserwować, od razu się o tym dowiecie. Taka informacja nie umknie już Waszej uwadze i co najważniejsze, będziecie mogli odwdzięczyć się obserwowaniem osoby, która zaczęła Was obserwować. To co, sub za sub? ( ͡° ͡°)

7. Wciąż pracujemy nad kilkoma innymi zmianami, które mają ułatwić (a na pewno sprawić przyjemniejszym) Wam korzystanie z serwisu.

----

A teraz zamieniamy się w słuch! Które z tematów są obecnie dla Was najważniejsze? Co powinniśmy zmienić, poprawić lub wdrożyć aby przyjemniej korzystało Wam się z Wykopu?

#wykopchangelog #wykop #nowywykop
  • 86
@wykop: Oddaj białek wykop mobilny, zakładkę mój wykop, oraz niech pokazuje powiadomienia jeśli ktoś cię woła. Po #!$%@? mi informacja o nowych treściach na tagach? Mam w każde z 500powiadomien klikać osobno jak debil? Dlaczego nie ma zakładki mój wykop gdzie by się wyświetlało wszystko z obserwowanych tagów?
@wykop mam w ulubionych zapisanych sporo rzeczy ale w aplikacji nie ma możliwości przeglądania wszystkich dodanych znalezisk/wpisów tylko kilkanaście najnowszych. Albo kolejne się nie lądują albo brakuje możliwości przejścia na kolejną stronę ulubionych
- daty dodania w znaleziskach z kategorii własnych

- usuwanie własnych komentarzy z wpisów innych osób

- niebieskie linki w trybie nocnym

- liczba nieprzeczytanych powiadomień na pasku tytułu

- przywrócić ¯_(ツ)_/¯

- wyłączyć strzałkę do wysyłania enterem w wiadomościach prywatnych

- chciałabym w końcu móc zobaczyć wrzutki z twittera:


@starfished: Podbijam wszystko, co napisałeś. @wykop
Pierwszym z takich tematów jest zakładka "Obserwowane" oraz problem z wyświetlaniem w niej treści z tagów. Przeanalizowaliśmy ten problem.


@wykop: Czy ja właśnie przeczytałem, że po 5 miesiącach naprawiliście ISTOTĘ FUNKCJONOWANIA TEGO SERWISU? Nie no oklaski i podwyżaka dla programisty!
@wykop Więcej godzin w gorących do wyboru lub możliwość wpisania na końcu linku, nadal nie można dodać u mnie filmu z linku w appce i możliwość zobaczenia wszystkich wpisów danej osoby na tagu jak to było pod wykop.pl/tag/gownowpis/autor/cinoski