Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! Wypoczęci? (ツ)

Długi majowy weekend za nami, a więc wracamy do Was z gotowymi zadaniami! Ale od początku. Przeanalizowaliśmy Wasze ostatnie zgłoszenia, kilka tematów dość często się w nich powtarzało, a więc uznaliśmy, że są dla Was wyjątkowo ważne - i to od nich zaczęliśmy!

1. Pierwszym z takich tematów jest zakładka "Obserwowane" oraz problem z wyświetlaniem w niej treści z tagów. Przeanalizowaliśmy ten problem. Co prawda konieczne było wgranie dość istotnej poprawki, co oczywiście zrobiliśmy, ale obecnie problem ten nie powinien się już pojawiać. Sprawdźcie i dajcie nam znać, będziemy wdzięczni za Wasze opinie.

2. W swoich zgłoszeniach prosiliście również o wprowadzenie liczby akcji na profilach (szczegóły akcji). To zadanie udało nam się zrealizować jeszcze przed długim weekendem - jeśli jeszcze nie zauważyliście tej zmiany, zajrzyjcie prędko w swoje (lub dowolne) profile.

3. W znalezisku, po przejściu do artykułu znaleziska (treści własnej) zauważyliście, że brakuje opcji powrotu do strony z komentarzami - było to jak najbardziej słuszne spostrzeżenie, dziękujemy za Waszą czujność! Oczywiście opcja ta pojawiła się już przy treści własnej!

4. Zgłaszaliście nam kilka drobnych problemów przy czarnych listach - wzięliśmy je pod lupę i wdrożyliśmy poprawki związane z tym tematem. Jeśli jednak uważacie, że coś jeszcze można poprawić przy czarnych listach, jesteśmy jak najbardziej otwarci na Wasze sugestie.

5. Naszej uwagi wymagały też publikowane przez Was shorty pochodzące z serwisu YouTube - tu również wprowadziliśmy poprawki, które powinny ułatwić Wam dzielenie się tym typem treści z innymi Wykopowiczami.

6. Wprowadziliśmy też kolejne powiadomienia - od teraz, gdy ktoś zacznie Was obserwować, od razu się o tym dowiecie. Taka informacja nie umknie już Waszej uwadze i co najważniejsze, będziecie mogli odwdzięczyć się obserwowaniem osoby, która zaczęła Was obserwować. To co, sub za sub? ( ͡° ͡°)

7. Wciąż pracujemy nad kilkoma innymi zmianami, które mają ułatwić (a na pewno sprawić przyjemniejszym) Wam korzystanie z serwisu.

----

A teraz zamieniamy się w słuch! Które z tematów są obecnie dla Was najważniejsze? Co powinniśmy zmienić, poprawić lub wdrożyć aby przyjemniej korzystało Wam się z Wykopu?

#wykopchangelog #wykop #nowywykop
  • 86
Co powinniśmy zmienić, poprawić lub wdrożyć aby przyjemniej korzystało Wam się z Wykopu?


@wykop: żeby +18 działało i zasłaniało jak kiedyś. Teraz nie mogę nawet podejrzewać, dlaczego post jest +18, więc i tak muszę kliknąć, żeby zobaczyć o co chodzi.

Czy ktoś kliknął przypadkiem? Kliknął bo jest w skądinąd ciekawym tekście brzydkie słowo na k, ale spokojnie mogę czytać nawet w autobusie? Czy mam się spodziewać wielkich cycków na cały monitor?
@wykop:
- daty dodania w znaleziskach z kategorii własnych
- usuwanie własnych komentarzy z wpisów innych osób
- niebieskie linki w trybie nocnym
- liczba nieprzeczytanych powiadomień na pasku tytułu
- przywrócić ¯\_(ツ)_/¯
- wyłączyć strzałkę do wysyłania enterem w wiadomościach prywatnych
- chciałabym w końcu móc zobaczyć wrzutki z twittera:
Pobierz starfished - @wykop: 
- daty dodania w znaleziskach z kategorii własnych
- usuwanie w...
źródło: Screenshot 2023-05-08 at 15-35-13
Pierwszym z takich tematów jest zakładka "Obserwowane" oraz problem z wyświetlaniem w niej treści z tagów. Przeanalizowaliśmy ten problem. Co prawda konieczne było wgranie dość istotnej poprawki, co oczywiście zrobiliśmy, ale obecnie problem ten nie powinien się już pojawiać. Sprawdźcie i dajcie nam znać, będziemy wdzięczni za Wasze opinie.


@wykop: to teraz jeszcze zróbcie, żeby powiadomienia z wpisów które przejrzało się już w tej zakładce automatycznie się odczytywały podczas scrollowania zakładki,
@wykop: kolejny raz proszę:

1. Dajcie w końcu link pod umieszczanym filmikiem do źródła jak jest z obrazkami, aby można było go skopiować z poziomu przeglądarki mobilnej

2. Wyjebcie tę chmurkę downloadu z samych obrazków, co to przysłania często tekst i wkurza, a przeniesiecie ją pod obrazek tam jest źródło - miejsce przecież jest

3. Dajcie więcej filtrów dla godzin/dni do filtrowania gorących koemntarzy na mikroblogu...
@wykop: zwijanie waszych kategorii w apce naprawcie bo nie działa cały czas, po resecie apki się rozwija.

Limit znaków w notce o użytkowniku to też jest jakiś żart nieśmieszny. O widoczności tej notki w dymku pojawiającym się po najechaniu na nazwę profili nie wspomnę nawet z grzeczności.