Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie gry komputerowe, spacer z psem i audiobookiem, seks, spędzanie czasu z żoną (w kontekście nieseksualnym ) itp, proste czynności, które cieszą ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
edit. mam 30 lat, więc nie liczy się moja wypowiedź :⁠-⁠)
@Musze_wygrac_zycie: - hobby, czyli motoryzacja, jakieś prace przy samochodzie, użytkowanie, wiedza, testowanie wszystko ogólnie.
- siłownia jeżeli mogę to uznać za rozrywkę, bardziej jest to dla mnie środek do celu, czyli jak wyglądam, jakaś forma zdrowotności, trochę też styl życia się taki łapie, że dbasz o siebie tak i tak. satysfakcja też z tego.
- na siedząco, no to rzeczy związane z internetem, jakieś ulubione kanały i treści na youtube, jest
@Musze_wygrac_zycie myślisz jako aktywne spędzanie czasu? Różowa zaczęła chodzic na siłownię. Introwertycy, tak więc czas spędzamy w domu, różowa przed telewizorem, ja przed komórką lub laptopem (gry). Razem gotujemy, robimy przetwory, chodzimy na zakupy i wymyślamy różne wariacje potraw ;) Różowa nie ma motywacji do ćwiczenia, mimo że sprzętu sporo nakoupila, tak płacąc niemałą sumę miesięcznie, jest zmuszona te kilka razy iść ćwiczyć/biegać na siłowni. Lepsze to niż bieganie po sklepach i