Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie: form spędzania czasu jest mnóstwo. Trudniejsze może być czerpanie z nich przyjemności i satysfakcji. Po 30 już się powinno być na tyle dojrzałym i ułożonym, że człowiek powinien sobie już z tym radzić. Z drugiej strony łatwo o depresję, no i presja wieku może być już bardzo dołująca.

Ja osobiście bardzo lubię sztukę :)
@Musze_wygrac_zycie: spacerki, wycieczki rowerowe, basen, wyjazdy na wakacje ze znajomymi i sami, restauracje, drinkbary, kino, teatr, oglądanie filmów, zwiedzanie, działka, zakupy - w lumpeksach i na wyprzedażach, śpiewanie i nagrywanie piosenek, zabawa z pieskiem, odkrywanie nowych miejsc w okolicy :D
wolontariat w schronisku


@WillyJamess: mam zajawkę na focenie od lat, myślałem kiedyś żeby chodzić do schroniska i robić zdjęcia zwierzaczkom do adopcji tak właśnie dla przyjemności, czasem wziąć pieska na spacer czy coś ale nie wejdę do schroniska, na samą myśl chce mi się płakać, nie mogę oglądać nawet nagrań ze schronisk ze smutnymi zwierzaczkami bo od razu awaria kanalików łzowych.
@elemenTH: Wiesz co, to jest do obejścia, bo jako fotograf nie musisz właściwie wchodzić do schroniska, tylko robisz zdjęcia psu, który wychodzi z wolontariuszem na spacer. Możecie się nawet umówić kawałek od wejścia, jeśli nie masz ochoty się w ogóle do tego miejsca zbliżać.

Naprawdę polecam tę opcję, bo porobisz fajne zdjęcia, które niejednokrotnie pewnie znajdą dom psiakowi. Fotografowie są w takich miejscach rozchwytywani wręcz, bo z reguły wolontariusze robią zdjęcia
WillyJamess - @elemenTH: Wiesz co, to jest do obejścia, bo jako fotograf nie musisz w...

źródło: DSC_1570

Pobierz