Wpis z mikrobloga

@SPACE_MARINE: No nie da się, jak dostaniesz perma, to niby da się założyć, ale nikt Cię nie zobaczy, bo masz shadowbana i będziesz mieć zawsze 0 par. Pewnie robią to po to, aby wyciągać kasę nawet od zbanowanych, tacy uczciwi xD

Nie chciałaś ich widzieć.

No nie jest tak, niedawno jakiś facet zagadywał do mnie, a kiedy zaczęłam mu miło odpowiadać i się uśmiechać to zamilkł, popatrzył chwilę i sobie poszedł.
No nie da się, jak dostaniesz perma, to niby da się założyć, ale nikt Cię nie zobaczy, bo masz shadowbana i będziesz mieć zawsze 0 par. Pewnie robią to po to, aby wyciągać kasę nawet od zbanowanych, tacy uczciwi xD


@Musze_wygrac_zycie: To se zmień lokalizację, Błągam, teraz po prostu szukasz sobie wymówki.

No nie jest tak, niedawno jakiś facet zagadywał do mnie, a kiedy zaczęłam mu miło odpowiadać i się uśmiechać
@Musze_wygrac_zycie: Gdzie cię obraziłem?? Kłamiesz bezczelnie, piszesz absurdy o tym ginekologu XDD, a pewnie jedyną przyczyną tego że cię żaden nie chciał jest to, że ci się nie podobał zwykły chłopak, tylko czekasz na chada. To jest dopiero absurd,
Nawet niepełnosprawne mają chłopaków więc skończ się ośmieszać i nie marnuj energii elektrycznej na pisanie tych swoich dyrdymałów o ginekologu i banie.
Zabierasz miejsce prawdziwemu przegrywowi, do którego nikt nie zaczyna rozmowy,