Wpis z mikrobloga

I jak tam koroniarze, podobno największa epidemia naszej ery dobiega końca. Kto miał zarobić ten zarobił, kto miał słabą psyche to się zaszczepił. Smutne jest to że ludzie pozwalali się tresować jak psy w tym czasie, a co gorsze, samo społeczeństwo przyklaskiwało tym wszystkim zakazom, jak na jakichś igrzyskach. Napewno na plus jest to że ujawniło się wielu neonazistów którzy marzyli o trzymaniu innych za mordę. W sumie mogło by to dalej trwać, ale niestety pojawił się poważny i realny problem jakim jest wojna i migracja uchodźców ze wschodu, z kraju o niskim odsetku odbytych podstawowych szczepień.
Niestety nikt nie poniesie za to żadnej odpowiedzialności, w głównej mierze dzięki pożytecznym idiotą którzy uciszają każdego kto wspomina o pandemii w stylu: heheh szurze już po pandemii a ty dalej rozpamiętujesz. Tak są ludzie którzy rozpamiętują, bo pośrednio pracują na cały ten cyrk i było by miło gdyby ich podatki poszły na coś pożytecznego, a nie zostały przetransferowane do pejsiarzy.
#koronawirus #covid19 #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 19
@To_ja_moze_pozamiatam: nie no szury mówiły ze ćwiczymy jak społeczeństwo reaguje na takie wymysły jak paszporty pozwalające na wstęp do różnych miejsc i krajów czy dostęp do różnych usług. I ze mogą to bym testy przydatne potem jakby ktoś chciał wprowadzać paszport śladu węglowego czy jakies tam inne social credit scoringowe pomysły
@Wraczek @USSCallisto u nas (w Polsce i na wykopie) i tak był luzik, zachód jechał równo z pałowaniem, wyłączaniem kont bankowych ludziom, zamykaniem w domach itd.

A na reddicie np. wciąż istnieje r/HermanCainAward (choć wiele postów już usunięto), gdzie użytkownicy publikowali zdjęcia osób, które zmarły na covid i drwili z nich, jedynie dlatego, że np. wyrażały w przeszłości sprzeciw wobec szczepień. Chory świat.
Nupharizar - @Wraczek @USSCallisto u nas (w Polsce i na wykopie) i tak był luzik, zac...

źródło: Screenshot 2023-05-02 at 21-46-20 Best Herman Cain Posts - Reddit

Pobierz
szury nie mieli racji. ale w wielu innych sprawach się nie mylili.


@sylben: Mylili się w podstawowej kwestii że pandemia została sztucznie wywołana żeby nas zniewolić wprowadzić ograniczenia które już zostaną. To, że rządy sobie nie radziły z tą pandemią były na nią nieprzygotowane i podejmowały różne działania niektóre teraz widać że były błędne/niepotrzebne to każdy przyzna nie trzeba do tego być szurem.
@Wraczek ja pamiętam na jaki ostracyzm społeczny się było narożnym jak się powiedziało, że jest się niezaszczepionym, zaraz było wyzwanie od płaskoziemcow XDDDD

a dzisiaj część tych osób przyznaje mi rację i męczy się z przeziębieniem co miesiąc. cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zoyav: to fakt, nie uważam się za jakiś okaz zdrowia, lecz z firmy jako jeden z nielicznych nie chorowałem xD. Cała reszta źle przechodziła szczepionkę, jakieś grypy, nawroty covida a ja nic. No ale byłem dziwakiem, bo nie chciałem wstrzykiwać sobie tego gówna.
@Wraczek ja (prawdopodobnie) miałam kowidka, który polegał na tym, że przez 5 dni miałam lekki stan podgorączkowy, ból głowy i brak smaku/zapachu i to by było na tyle, a koleżanka po każdej z dawek przez kilka dni miała gorączkę 39 stopni i brak sił do tego stopnia, że nie była w stanie nawet wyjść z łóżka, ale i tak uznała, "że było warto" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
realny problem jakim jest wojna i migracja uchodźców ze wschodu, z kraju o niskim odsetku odbytych podstawowych szczepień.


@Wraczek: W sumie, problem prawie nie istnieje jak nie ruchasz Ukrainek bez zabezpieczenia - inne choroby zakaźne można wyleczyć, HIV tylko można zaleczać