Wpis z mikrobloga

@graczboo: A róbcie sobie co chcecie, mnie to nie będzie dotyczyło. Myślisz, że ja się będę męczyć? Że mi jakoś życie utrudnisz takimi rzeczami? Chłopie... Może dla ciebie to ma jakieś znaczenie, bo się tak chwytasz tego życia za wszelką cenę. Ale nie wszyscy są tak związani z tą planetą jak ty.
PiersKurczaka - @graczboo: A róbcie sobie co chcecie, mnie to nie będzie dotyczyło. M...

źródło: 2352222

Pobierz
  • Odpowiedz
@MrMas: Oszalałeś chyba, że kobiety porzuciłyby taki interes xD
Ja za to jestem za możliwością zrobienia testu genetycznego przy narodzinach dziecka na prośbę ojca.
To często rozwiązywałoby wiele problemów o alimenty.
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: Jasne, leć nawet na marsa. Może tam będzie Ci lżej :)
Edit: z tego wykresu wynika, że dzieciaki coraz bardziej nieudolnie próbują się zabić, albo rośnie atencyjne pokolenia tiktoka.
  • Odpowiedz
@fff112:

i tak sobie w pewnej chwili w pewnym wieku jak do tego dojrzejesz myślisz, że to wszsytko pójdzie w cholere jak umrzesz, a zostaną po tobie dzieci i dasz im dobre życie.


Czemu ludzie tak się przejmują co będzie po ich śmierci. Umierasz i Cię nie ma, elo. Nic nie ma wtedy znaczenia.
  • Odpowiedz
Jak nie masz dzieci to żyjesz jak nastolatek?


@puesmanana: No wg niego tak, bo ma zamkniętą głowę i nie może pojąć, że można żyć inaczej niż on i mieć inne cele/priorytety w życiu niż on. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
coraz bardziej nieudolnie próbują się zabić


@graczboo: Wątpię, żeby to była przyczyna. Raczej częściej odnotowujemy takie próby. Większa ich liczba pozostawała kiedyś nieujawniona.
  • Odpowiedz
@slkt: Robiłem w życiu mnóstwo różnych rzeczy, byłem "naukowcem" a i tak mając pierwszego bąbla (ja lvl 36) zrozumiałem, że właściwie całe życie zmierzało do tego i w sumie to nie było sensu się tak szarpać by na siłę znaleźć sens. Czego nie zrobiłem, dawało satysfakcję tylko na sekundę dosłownie. Z dzieckiem jest trochę inaczej.
  • Odpowiedz
jesteś obrzydliwy XD Zajebisty plus dla ojca, że jego dziecko zginie rozczłonkowane w błocie, very nice XD


@Przegrywek123: Mój ojciec nigdy nie był ze mnie tak dumny jak w czasie mojej służby wojskowej, na szczęście nie wszyscy są skażeni pacyfistycznym #!$%@?.
I dobrze bo mielibyśmy już Rosjan w Warszawie
  • Odpowiedz
: kurde...można się śmiać, ale mam duży nowy dom(300m2), fajny samochód, dobrą pracę i zarobki...i to nie daje nawet części radości z życia jak młody bombel.


@fff112: WTF, jkaą radośc z życia daje ci bahor? Przeciez to duzo dodatkowych zmartwien, obowiazkow i braku swobody przez okolo 20lat. A co ci to z tego ze przejmie po tobie majątek gdy umrzesz?
  • Odpowiedz
@essos ale nie rozmnażaj się, dobrze? Zresztą po co wchodzę w dyskusje na portalu ze śmiesznymi obrazkami:) z jakimiś przegrywami w bojówkach, i tłustymi włosami, bez sensu:)
  • Odpowiedz
@kridyu: Ty nie wchoidzisz w dyskusje, nawet nie wiesz co to jest dyskusja, tylko jak typowy ograniczony upośledzeniec potrafisz jedynie powtarzać jakieś zasłyszane frazesy a do tego jeszcze obrażasz jak typowa kreatura
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: no to musi twój ojciec mieć grubo z garem, ale nie dziwi mnie to, patrząc na wycinek twoich poglądów. Nie chodzi o pacyfizm, a o fakt, że nikt nie chce żeby jego dziecko ginęło - od tego są najglupsi członkowie społeczności, genetyczne śmietniki które nic wartościowego nie przekażą. Więc właśnie tak myślą podświadomie ludzie, którzy z radością przyjmują fakt, że ich dziecko zginie w błocie
  • Odpowiedz
@Jgruyf: koleś, ale to twoje doświadczenia nie moje, źle trafiłeś pogódź się z tym a nie na siłę próbuj innych przekonać że czeka ich to samo. nie udało ci się proste
  • Odpowiedz