Wpis z mikrobloga

@wyindywidualizowanyentuzjasta Trzymam go odkąd zmarł mój ojciec mamy dużo wspomnień z tym samochodem i nie zamierzam go sprzedawać aż do śmierci. Dobry z ciebie przegryw skoro chce ci się przeglądać kogoś profil xD. Jest to mój 3 samochód ale nie zamierzam dyskutować z przegrywem.
Musiałeś jechać na zadupie świata żeby zalać formę bo żadna cie nie chciała? xD
Marvel7 - @wyindywidualizowanyentuzjasta Trzymam go odkąd zmarł mój ojciec mamy dużo ...

źródło: temp_file.png3843217922412749750

Pobierz
  • Odpowiedz
@Marvel7: W jednym wpisie chwalisz się sportowymi samochodami i podróżami po świecie, a jeszcze parę dni temu cieszyłeś się z tego, że masz spalanie o pół litra niższe niż twój sąsiad. Kogo ty chcesz oszukać? Typowy człowiek sukcesu z Wykopu, który jeździ dieselem i bierze udział w rozdaniu darmowych długopisów xD
  • Odpowiedz
WTF, jkaą radośc z życia daje ci bahor? Przeciez to duzo dodatkowych zmartwien, obowiazkow i braku swobody przez okolo 20lat.


@essos: Bycie świadkiem porodu, samodzielne przecięcie pępowiny, pierwsze "tata", pierwsze kroczki, pierwsze wyjście na huśtawki, pierwsze wspólne święta i wiele więcej. Do tego sam widok tej małej istoty dla której jesteś całym światem i która nieustannie cieszy się, próbuje przytulać swoimi małymi rączkami i darzy bezwarunkową miłością.

To są momenty
  • Odpowiedz
Głównym celem organizmów żywych (plus wirusów, bo w


@Korax: A głownym celem wody w rzece jest płynąć w dół do morza, celem słońca jest żeby w lecie było przyjemnie ciepło, a celem bloczka gazobetonu jest być solidną ścianą.

drzewa i ludzie z biologicznego punktu widzenia funkcjonują żeby przekazać dalej geny. Jesz, pijesz i oddychasz po to


@Korax: Nie ma biologicznego na to punktu widzenia, bo biologia to tylko
  • Odpowiedz
@Marvel7: Ja przynajmniej nie muszę leczyć kompleksów fantazjowaniem o ruchaniu mężatek i posiadaniu kolekcji sportowych samochodów. Już wpis gdzie chwalisz się, że cebulisz na paliwie do 100 konnego Hyundaia pokazuje jaki z ciebie zakompleksiony kłamca xD
  • Odpowiedz
  • 0
@bigos555 Kierując się twoja logika można uznać że naukowcy wiedzą że ludzie mają żeby, ale nie mają pojęcia w jakim celu. Optijesz za ślepą nauka która nie była by w stanie prześledzić żadnych procesów i wnioskować przeznaczenia organów i narządów. Tak jakbyś stwierdził że nie wiadomo po co ludziom penis.
  • Odpowiedz
@fff112

@slkt: Tak. Wcześniej mnie cieszyły gry, komputery, zabawa, szybkie samochody, chwlanie się przed znajomymi czy dziewczynami, potem dojrzałem i stwierdziłem, że w życiu ważniejsze jest coś innego niż te zabawki i to że nic po mnie nie zostanie..do tego trzeba dojrzeć ;) najbardziej do takich przemyśleń zmusza choroba która moze Cię w kilka miesięcy wysłać niespodziewanie na tamten świat i wtedy się zastanawiasz co masz z tych rzeczy
  • Odpowiedz
Kierując się twoja logika można uznać


@Korax: Kierując się twoją logiką można uznać, że twój passat stawia sobie za cel przekręcenie panewek.

ale nie mają
  • Odpowiedz
ojciec cudownego 4 latka

nie jest nawet w ułamku procenta tak satysfakcjonujący jak wychowywanie syna i patrzenie na jego rozwój. No i nie zapominajmy o miłości. Bezgranicznej miłość jaką daje ci dziecko,


@Nester86: 4 lata? pogadamy za 10 lat, jak dla własnego dziecka będziesz wrogiem i bankomatem, potem za 20, jak będziesz bankomatem, potem za 30, jak zajęty własnym życiem zadzwoni na święta, albo i nie, potem za 40, jak
  • Odpowiedz
@goferek: Nie rozumiem czemu niektórzy mają potrzebę wyśmiewania cudzych decyzji albo udowadniania, że to właśnie oni mają jedyną, prawdziwą rację. Są ludzie, którzy czerpią przyjemność z samotnego życia i są też tacy, którzy czują potrzebę założenia rodziny. Możemy sobie wszyscy żyć obok siebie i cieszyć się ze swojego życia. Nie ma potrzeby wyśmiewania albo atakowania kogoś przez to, że ma inne poglądy niż ty.
  • Odpowiedz