Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: każdy tak może żyć, z dziećmi też. Życie jak nastolatek jest wtedy kiedy własnie jak ktoś tu wspomniał, czekasz aż mama wyjdzie z domu, żeby zaprosić cumpli po 30 :)
  • Odpowiedz
@graczboo: nigdzie nie mówiłem, jak skończy Twoje dziecko, wskazuję, że istnieje taka możliwość. #!$%@? jak to się starasz i jakie to cudowne, a może wychowujesz ćpuna, alkoholika czy księdza. nic nie wiesz, masz najwyżej nadzieję, ale się ciskasz, że ktoś Ci optymistyczny pogląd na siebie psuje.

Zrobiłeś jak chciałeś, żyjesz po swojemu, spoko. nie krytykuj innych za to samo, nie bądź nosaczem.
  • Odpowiedz
Co ciekawe w tym temacie zgadzają się ze sobą zarówno nauka jak i religia.


@Korax: Nauka nie odpowiada na pytanie po co, tylko jak. Zatem nie, nauka nie zgada się z religią w tej kwestii.
  • Odpowiedz
@eloar: W doopie mam innych, i twoje domysły co może a nie może.
A może jesteś dziecio-jeabca, bo byles gwalcony. Teraz ja podumam trochę o tobie co tam może, a może nie.
  • Odpowiedz
brak pracy itp?


@Przegrywek123: Wchodzimy w okres europejskiego kryzysu demograficznego, pracy dla każdego będzie aż nadto bardziej bym się bał gigantycznego opodatkowania tej pracy na rzecz utrzymania rzeszy emerytów.

wojny o wodę za 30
  • Odpowiedz
@graczboo: 34 lvl, własne mieszkanie, dom na wsi, dobra robota, ja nie chcę mieć dzieci i o to zadbałem, różowa też nie chce mieć dzieci i o to zadbała i elo, pijemy dobre wino, jemy dobre jedzenie i dużo jeździmy na wycieczki

a na starość to ja będę świetnym wujkiem ale nie ojcem bo zwyczajnie nie widzę się w roli ojca/dziadka czy cokolwiek w tym stylu

to nie chodzi o to żeby być nastolatkiem w szkole tylko żeby nie mieć kotwicy przy szyi w postaci konieczności zapewnienia życia komuś kto jest ode mnie zależy przez 20
  • Odpowiedz
@fff112 Chcesz powiedzieć, że przez chorobę zdecydowałeś się na dziecko? To jest najbardziej egoistyczne i durne zachowanie o jakim w życiu słyszałem. Zrobić dzieciaka po to, żeby juz na starcie miał #!$%@? z chorym rodzicem, który najpewniej prędko umrze i zostawi po sobie burdel życiowy i psychiczny. Brawo. Tylko za co ty tak nienawidzisz dzieci? xD
  • Odpowiedz
W momencie gdy decydujesz się na swoje dziecko, zamiast wziąć jakieś z domu dziecka, oblewasz całkowicie test na empatię. I tyle w temacie.


@PiersKurczaka: XDDDDDDDDDDDDD Oczywiście już biegnę inwestować w geny jakiegoś spierdoxa, bo w życiu chodzi o ęPaDiĘ xDDD
  • Odpowiedz
zostaną po tobie dzieci i dasz im dobre życie


@fff112: tak myślał każdy nieszczęśliwy człowiek przede mną pozostawiając po sobie moich przodków. Mnie wystarczy, że wiem jaki ja jestem neurotyk i jaki był mój ojciec i jego ojciec. Doskonale zdaje sobie sprawę jakie dziedzictwo przekazałbym dalej
  • Odpowiedz
@goferek: też tak miałem, a potem wziąłem psa i tak mi się to spodobało, że zacząłem myśleć o robieniu bachora. Czuję się stary ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@graczboo niewolnik xD mi się podoba życie singla rucham sobie co jakiś czas studentki czy inne mężatki podróżuję po całym świecie kupuje sobie zabawki takie jak sportowe samochody czy inne przyjemności no ale tak lepiej być dziadek z kaszkietem i robić dzieci xDD
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm:

XDDDDDDDDDDDDD Oczywiście już biegnę inwestować w geny jakiegoś spierdoxa, bo w życiu chodzi o ęPaDiĘ xDDD


No to jesteś samolubnym chu&em i jeszcze z tego mordę cieszysz, ty jesteś poważny? #!$%@? będą mieć twoje dzieci, współczuję im, bo skończą na wykopie przez niezrównoważonego ojca debila, a wszystko to w imię spełniania twoich własnych zachcianek. Ty byś do Choroszczy pasował bardziej, a nie do ojcostwa, tam też się tak śmieją
  • Odpowiedz