Wpis z mikrobloga

@Nester86: no i tatusiek się zesrał, wiadomo, przecież twój bombelek będzie wyjątkowy, już to wiesz, w końcu ma AŻ CZTERY LATA I BĘDZIE DOKŁADNĄ KOPIĄ CIEBIE I TWOICH RELACJI ZE STARYMI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a, no i najważniejsze - ty JUŻ WIESZ, że jesteś świetnym ojcem i że będziesz zajebistym wzorem dla nastolatka. machającypapież.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cadfael: tym się różnimy że ja nie zakładam najgorszego bo nie mam takich doświadczeń życiowych. Dlaczego mam myśleć o złym jak zło mnie nigdy nie spotkało. To że masz #!$%@? życie to twój pech i tyle. Nie każdy tak ma są ludzie szczęśliwi.
  • Odpowiedz
@Nester86: po prostu #!$%@? o tym, jak zajebiście mieć dzieci, bo kochają bezwarunkowo i generalnie jest w pyte, a masz CZTEROLATKA XD coś jak bełkot nastolatka o tym, jak to się zakochał i jaka miłość jest cudowna, bezwarunkowa i na zawsze i on wie co mówi, bo jest ze swoją dziewczyną już całe dwa miesiące!

Dlaczego mam myśleć o złym jak zło mnie nigdy nie spotkało.

a nie, jak cię
  • Odpowiedz
@goferek to jest zabawne gdy masz już dorosłe dzieci na stanowiskach a tu kolega jedzie z bobasem i sobie myślisz jak on ma przewalone a ty już jesteś wolna i sobie robisz co chcesz. Bardzo przyjemne uczucie ale jeszcze lepsze jest jak spotykam koleżankę która nie miała czasu na dzieci i tak na nią patrzę z politowaniem i drę z niej łacha że czekam z utęsknieniem na bycie babcią. Może już
  • Odpowiedz
@Cadfael: napisz mi jeszcze kiedy mogę się wypowiadać o rodzicielstwie. Jak mój syn skończy 18 lat będzie ok? Bo ty widzę wiesz najlepiej chociaż ciebie to nigdy nie spotka.
  • Odpowiedz
  • 0
@bigos555 To @bigos555 @bigos555 Mówiąc twoimi słowami należało by powiedzieć że nadrzędną funkcją człowieka jest rozmnażanie. Bo temu celowi są podporządkowane jego podzespoły. Nasza psychika, funkcjonowanie i budowa są wypadową losowych zmian które sprawiały że przekazanie genów było bardziej efektywne. Tak jak żeby są do gryzienia (żucia itp) tak człowiek jest do rozmnażania. po prostu bardziej skomplikowany narząd jako całość ale w gruncie zeczy opakowanie dla DNA.
  • Odpowiedz
@goferek: wiem, że odpowiadam na mema, ale kiedyś myślałem podobnie. Trochę świata zwiedziłem, w niejednej dziurze byłem, imprezowałem tak, że amerykańskie komedie dla młodzieży to pikuś. Ale nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak wczoraj pod blokiem, spacerując z córką. Nie da się tego wytłumaczyć komuś, kto tego nie przeżyje. Po prostu się nie da, bo słuchałem takich rzeczy wcześniej i miałem takie "meh, ale #!$%@? boomerskie". Ale tak jest i
  • Odpowiedz
@Nester86 Zawsze ciekawi mnie ten argument że niby dziecko to kocha bardziej niż pies XD przecież mózg takiego bachora jest tak samo podatny na manipulacje co mózg byle yorka, to nie jest miłość z wyboru tylko z braku innych doznań, co zresztą doskonale widać gdy przychodzi faza nastoletnia, lub gdy w dorosłości dzieci tracą kontakt z rodzicami.
  • Odpowiedz