Wpis z mikrobloga

@fff112: w punkt, mam takie same odczucia. Kolejna fajna fura chwile pocieszy ale lepszym uczuciem jest budowanie z dzieckiem np. domku na drzewie albo jak Ci opowie pierwszy nauczony sie na pamiec wierszyk.
  • Odpowiedz
@Sprus: No i gitara, brzmisz jak odpowiedzialny facet. Nie żyjesz jak nastolatek tylko spełniająca się osoba. Myślę, że też nie wyśmiewasz się ze swoich rówieśników, którzy mają dzieci. Świadomie wybrałeś, i obyś Ty LUB Twoja druga połowa nie zapragnął dzieci, bo wtedy będzie problem.
  • Odpowiedz
@Jgruyf: pamiętaj kolego że twoje doświadczenia życiowe nie są regułą. Daleko nie szukając moi rodzice są szczęśliwym małżeństwem od 40 lat. Mając taki wzór łatwiej czerpać motywację w gorszych chwilach.
  • Odpowiedz
@MrMas @wyindywidualizowanyentuzjasta @Szumrzeczny @RoobRoys @PiersKurczaka @goferek: @graczboo @n53b30 @Marvel7 Mam wrażenie że pomijamy podstawowe fakty odnośnie posiadania potomstwa:

Człowiek to zwierzę którym kierują instynkty, podświadomość, tylko w jakiejś części racjonalny umysł. Podstawowym aspektem ewolucji jako procesu jest rozmnażanie. Ewolucja w dupie ma moralność z ludzkiego punktu widzenia.

Możemy sobie dorabiać filozofię w jedną bądź drugą stronę, śmiać się z argumentów przeciwników ale
  • Odpowiedz
  • 3
@fff112 to prawda, tyle że wiesz... Za 20 lat wyprowadzi się, zostaniesz sam z partnerką na tych 300m2 a na górze będziesz raz w miesiącu, bo ciężko wejść :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nester86 Moi też zawsze byli szczęśliwą rodziną. Od ponad 50 lat. Mi się również udzielało. Byli, bo pojawiły się choroby. Mówimy o osiemdziesiątce. Wyniosłem najlepsze wzorce. Nie to pokolenie. Sprawdzaj wydatki, że wspólnego konta. Najlepiej ogarnij coś własnego.
  • Odpowiedz
@darktemplar: Ewolucja ma w dupie moralność, a ja mam w dupie ewolucję, dlatego nie zamierzam robić dzieci. Kto chce robić, jego sprawa, ja mam to w dupie, nie mój cyrk, nie moje małpy. Niech się dalej ludzie zabijają o politykę, o kolor skóry, o honor, ja nie chcę brać w tym udziału i nie chcę, żeby moje dzieci brały w tym udział, dlatego 0 dzieci. I nie będę niczego żałować.
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: Takie Twoje prawo, możesz tak postąpić, ewolucja raczej premiować będzie tych co pomyślą inaczej. Warto jednak zaznaczyć że życie człowieka to nie koniecznie musi być tortura a czasem jednak może być zwyczajnie szczęśliwe (oczywiscie będą też gorsze momenty, śmierci bliskich się nie ominie), ja wybieram żyć niż nie żyć, tą drugą opcję będę miał po zgonie.
  • Odpowiedz
  • 0
@apee sam byłeś dla kogoś takim pasozytem:) teraz możesz cieszyć się swoimi pasjami:) Mając gowniaka nie musisz rezygnować ze swoich potrzeb. przecież wykop składa się z samych ogarniętych ludzi, którzy radzą sobie ze wszystkim. Nie poradziłbyś sobie?( ͡º ͜ʖ͡º). Zawsze to fajnie dać komuś ( swojemu dziecku ) możliwość rozwijania swoich pasij i poznawania świata.
  • Odpowiedz
@fff112: Trzeba mieć płytkie podejście do życia, zakładając, że pieniądze dadzą Ci szczęście. Szczęście dają przeżywane chwile, realizacja, podróżowanie, nowi ludzie, sporty. Jak szczytem Twoich ambicji jest dom i samochód to bombelek oczywiście jest lepszy ;)
  • Odpowiedz
@fff112: Nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego XD

To tak jakbyś powiedział, kiedyś grałem w szachy zawodowo ale dorosłem i już nie gram. XD Tak jakby #!$%@? pomiędzy jednym a drugim był jakikolwiek związek logiczny. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Wiadomo 45 + to już to już nie może grać ani w szachy ani pokera ani w wiedźmina bo to niedojrzałe jest XD Imo dziadek świętej pamięci ze mną grał w szachy,
  • Odpowiedz
  • 3
@darktemplar dlatego jestem za kastracją kobiet, stworzyć sztuczne macicę do hodowania potomstwa, które będzie chciane i spokój bedzie ( ͡ ͜ʖ ͡) zero samotnych matek, zero #!$%@? dzieci przez rodziców zachlajtósów, zero rozpraw o ustalenie ojcostwa i alimenty, oraz zero roszczeń bab spowodowanych ciążą
  • Odpowiedz