Wpis z mikrobloga

@goferek: Ten swiat jest zbyt #!$%@? zebym sprowadzal na niego swojego potomka, ale ten wpis jest zenujacy. Posiadanie potomstwa to naturalna potrzeba i chyba jedyna rzecz, ktora wydaje sie miec gleboki sens w tym clown worldzie. Nawet mi sie nie chce rozpisywac dlaczego bycie rodzicem jest wartosciowa podroza, bo moznaby napisac ksiazke, a jestem na telefonie. Ja uznalem, ze najlepiej ochronie swoje dziecko przed swiatem nie plodzac go. Wiem co
  • Odpowiedz
. Nawet mi sie nie chce rozpisywac dlaczego bycie rodzicem jest wartosciowa podroza, bo moznaby napisac ksiazke


@bord0: To pisz w skrócie. O wszystkim mozna napisac ksiażke. Tylko uwzględnij też negatywy
  • Odpowiedz
od tego są najglupsi członkowie społeczności, genetyczne śmietniki które nic wartościowego nie przekażą


@Przegrywek123: W wojsku obecnie nie służy ta część społeczeństwa, no może w Rosji grupa wagnera, ale raczej ludzie mądrzejsi niz głupsi. Nie ma w tym nic dziwnego, rozwój techniki wojskowej sprawił że do obsługi machiny wojennej potrzeba tysięcy wykształconych inżynierów i dobrze wyszkolonych szeregowych. Wiadomo jest w piechocie grupa niezbyt bystrych chłopaczków, ale są to prawdziwy margines intelektualny nie przejdzie testów psychologicznych. A margines rozumiany w sensie alkoholicy/ćpuny/przestępcy też nie zostanie dopuszczony do służby w NATO-owskiej armii.

Więc właśnie tak myślą podświadomie ludzie, którzy z radością przyjmują fakt, że ich dziecko zginie w
  • Odpowiedz
@essos: Plusy sa takie, ze masz dla kogo pracowac i zyc, mozesz przekazac dziecku swoj system wartosci, uksztaltowac je, nauczyc swiata. Czujesz od dziecka bezwarunkowa milosc, bo jestes dla niego calym swiatem. Stworzyles nowe zycie, a to namiastka boskosci w zyciu czlowieka. Mozesz jezdzic na wycieczki, uczestniczyc w dorastaniu i zyciu szkolnym, patrzec jak dorasta i staje sie samodzielnym czlowiekiem. Normalny czlowiek nie potrzebuje do tego zewnetrznej motywacji, bo natura
  • Odpowiedz
zaczyna się co raz bardziej dezaktualizować


@powodzenia: Po prostu różna droga zyciowa będzie służyć różnym ludziom. Jedni będą szczęśliwi mając dzieci, inni ich nie mając. Z kolei znajdą i losy odwrotne, takich co będą żałować, że ich nie mają, jak i takich którzy żałują, że na nie się zdecydowali. Nie ma jednej ścieżki.
  • Odpowiedz
@fff112: tez zrozumialem to dopiero po 40 gdy urodzilo mi sie pierwsze dziecko
nie ma niczego fajniejszego jak przezywac dziecinstwo jeszcze raz razem ze swoim klonem i widziec swiat oczami dziecka :)
i ten autorytet - tata wie wszystko! (czasami trzeba szybko googlowac) i tata potrafi wszystko zrobic i naprawic :)
jedyna osoba ktora w nas tak naprawde wierzy (przynajmniej do jakiegos wieku) :)
  • Odpowiedz
i tak sobie w pewnej chwili w pewnym wieku jak do tego dojrzejesz myślisz, że to wszsytko pójdzie w cholere jak umrzesz, a zostaną po tobie dzieci i dasz im dobre życie


@fff112: Dzieci też umrą, a na końcu i tak wszystko pójdzie w cholerę.
  • Odpowiedz
@fff112: Dobrze Ci życzę chłopie, ale jak tak się któregoś dnia ockniesz, bez domu samochodu i z alimentami na to dziecko i może jeszcze na starą, wtedy przypomnisz sobie rady bardziej doświadczonych kolegów...
  • Odpowiedz
  • 0
@KlausSchwab2 Nauka odpowiada że celem genu jest zasadniczo powielenie się. Rozmnażanie jest celem każdego organizmu. to tak jakbyś powiedział "nauka nie mówi w jakim celu ludzie jedzą i oddychają, tylko mówi jak". A jednak nauka mówi po co nam oddychanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@bigos555 Nie. Głównym celem organizmów żywych (plus wirusów, bo w sumie nie każdy używa je za żywe) jest przekazanie dalej genów. Robaki, psy, drzewa i ludzie z biologicznego punktu widzenia funkcjonują żeby przekazać dalej geny. Jesz, pijesz i oddychasz po to właśnie żeby dzieci robić.
  • Odpowiedz
Plusy sa takie, ze masz dla kogo pracowac i zyc,


@bord0: to plusy? bo wyglądają jak minusy :)
można by sobie było leżeć i pachnieć, odpoczywać, itd.. ale trzeba zapierydalać do roboty bo dzieci trzeba wykarmić i ubrać ;)

na nowo nadała sens w
  • Odpowiedz
Ja tak mam, jak widzę podstarzałych typów co myślą, że można żyć jak nastolatek całe życie xDD


@graczboo: Jak sie rodza dzieci to rodzicie zazwyczaj szybko dziadzieja, Wiec nie dziwota, ze cie skreca jak widzisz rowiesnika bez dzieci, ktory wyglada na 10 lat mlodszego i dalej sie bawi :)
  • Odpowiedz
No to jesteś samolubnym chu&em i jeszcze z tego mordę cieszysz, ty jesteś poważny? #!$%@? będą mieć twoje dzieci, współczuję im, bo skończą na wykopie przez niezrównoważonego ojca debila, a wszystko to w imię spełniania twoich własnych zachcianek. Ty byś do Choroszczy pasował bardziej, a nie do ojcostwa, tam też się tak śmieją jak #!$%@?ńcy.


Dla ciebie w ogóle człowiek czymś się różni od psa?


@PiersKurczaka: wyśmiałem twoje podejście/stanowisko, a ty urządzasz do mnie jakieś osobiste podjazdy xD Gratuluję ci IQ 40 lub choroby psychicznej. Jesteś obiektywnie ewolucyjnym przegrywem, ale to nawet dobrze, bo gatunek ludzki nie potrzebuje twojego
  • Odpowiedz
zostaną po tobie dzieci i dasz im dobre życie


@fff112: zanim Ty umrzesz dzieci ułożą swoje życie i po Twojej śmierci sprzedadzą wszystko w #!$%@?. A poza tymn nie masz gwarancji, że w ogóle będą utrzymywać ze sobą kontakt xD z dzieci się najlepiej wylecza jak się ma znajomych +40-50 lat i opowiadają co się #!$%@? jak młodzi są już na swoim
  • Odpowiedz