Wpis z mikrobloga

@Ranger: @mateusz-bogacki
Jedziesz do 8a. Przymierzasz jak #!$%@? aż ci się spodobają. Potem siup do domu i zamawiasz przez neta 30% taniej.

Ostatnio mam wrażenie wszystkie te sklepy pseudo sportowe #!$%@?ło. Byłem z różową ogarnąć jej kask na rower. Przy okazji jakiś uchwyt na telefon i inne duperele. Pojechaliśmy do Katowic do normalnego sklepu rowerowego na obrzeżach. Ona sobie przymierzała a ja porównywałem ceny w necie. Kaski były u nich do
@Ranger: jeśli bliżej ci do Kato to może zacznij tam. W Silesii też jest sporo sklepów tego typu. Przymierzaj i potem poszukaj taniej w necie. Salewa jest ohydnie droga ale ciuchy i buty mam wrażenie że są niezniszczalne
@Ranger: łooo panie, ja też myślałem że chcę takie kupić ale taki zestaw zalet to 4k+. Wiem bo też chciałem kupić drogie i fajne, ale jak zobaczyłem ceny to mi przeszło i kupiłem 4f z promocją, o dziwo z całkiem porządnej skóry.
@Ranger a muszą być wysokie?
Jesli nie, to poleca buty biegowe typu trail. Np the north face vectiv, nike pegasus trail czy hoka speedgoat. Wybierasz najwygodniejsze i cieszysz się lekkim, oddychającym i wytrzymałym obuwiem.