Wpis z mikrobloga

Szczęście jest dla kobiet, niektórych dzieci oraz mężczyzn, którzy mieli szczęście w losowaniu genetycznym.
Większość dzieci i męzczyzn nie jest szczęśliwa, a wkraczając w świat dorosłych żadna ideologia polityczna czy społeczna nie chce żeby mężczyźni byli szczęśliwi - zarówno prawica jak i lewica chce wykorzystać mężczyzn jak konie zaprzęgowe - jedni do orki na prywatnej plantacji by bogacić właściciela, drudzy do orki na społecznej plantacji by bogacić polityków i kobiety.

Mężczyźni to grupa, która jest masowo i systemowo gnojona przez wszystkich. Zresztą tak samo było przez tysiąclecia - mężczyzna orał w polu i walczył na wojnach, podczas gdy kobieta jedyne co musiała to ugotować obiadek w domciu i dać dupy raz w miesiącu.
Tyle, że kiedyś próbowano mężczyznom to wynagrodzić dając im dodatkowe prawa jak np. złudną demokrację i prawo głosu, teraz politycy nawet nie starają się ukryć, że kto nie wygra to mężczyzna i tak będzie gnojony i wykorzystywany - zarówno przez państwo, system, prywaciarza jak i kobiety. Ciężko nie zauważyć, że całe upokorzenie mężczyzn zostało rozpoczęte przez danie praw wyborczych kobietom - od tego momentu kobiety plus garstka simpów są w stanie przegłosować wszystko by one miały lepiej a mężczyźni gorzej.

Aktualnie jesteśmy w miejscu w którym prawa mężczyzn są znacznie mniejsze niż kobiet, a mimo to trend się nie obraca - pytanie o traktowanie mężczyzn jak niewolników to już nie jest "czy" ale "kiedy".

Jesteśmy silniejsi oraz przeciętnie iq jest większe wśród mężczyzn - jak mogliśmy na to pozwolić?


#redpill #blackpill #przegryw #4konserwy #neuropa #neet #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 13
@HeavyMagicMissle: szczucie dupą wystarczy. Tak, tylko tyle wystarczy żeby namówić przeciętnego chłopa żeby poświęcił całe swoje życie by podporządkować je jednemu celowi - zdobyciu laski. Niejednokrotnie doświadczyłem jak jakaś laska próbowała mnie niby to poderwać, ale to wszystko jest tylko ułuda, one wcale na mnie nie lecą, po prostu żywią się tym żeby dać chłopom nadzieję. Większość się na to nabiera i zaczyna wtedy bronić kobiet do upadłego "bo przecież dają
@HeavyMagicMissle: #!$%@? jak potłuczony. Po pierwsze szczęście to jest pojęcie względne i nie ma jednego przepisu na szczęście dla wszystkich bo to już jakimś komunistycznym gownem zalatuje. A tak naprawdę to teraz są najlepsze czasy do życia w historii. Kiedy niby było lepiej. W PRL? W czasach wojen światowych? Po prostu ty się nie umiesz odnaleźć w i tak w #!$%@? delikatnych czasach. Jakbyś miał żyć za czasów naszych dziadków to
@Balcerek5112: ze wszystkim co napisałeś się w sumie zgadzam, ale uważam że wszelkie porównywanie się do zamierzchłych czasów jest nietrafione. Żyjemy tu i teraz. Po co robić ćwiczenia myślowe typu "a kilkadziesiąt lat temu ludzie mieli gorzej i dawali sobie radę"? W sensie, ok, można, ale warunki bytowania się zmieniają, nic nie jest takie jak dawniej. Mózgu nie oszukasz, jesteś zamknięty w danym momencie, i twoje obserwacje mają sens tylko w
@Arboree: Odniosłem się do przeszłości bo autor posta pisał że kiedyś było niby lepiej. Moim zdaniem "szczęście" to jest fikcja i nie ma czegoś takiego. Ludziom jest zawsze mało i zawsze sobie znajdą powód do narzekania tacy już jesteśmy.
@HeavyMagicMissle: Trochę masz błędów w rozumowaniu. W Polsce prawa wyborcze kobiety zyskały w tym samym czasie co mężczyźni. Wcześniej to ludzie nawet nie czuli przynależności do narodu. Do lat końca prl ludzie nie mieli dostępu do antykoncepcji i nawet nie wiedzieli co to jest, a kobiety też ciężko pracowały- w polu czy w fabrykach.
Dzietność spadła na początku lat 80, gdy przy boomie przemysłowym i modzie na kształcenie się kobiety zaczęły
@Balcerek5112: Kiedyś była bieda, ale dla przeciętnych ludzi to były lepsze czasy bo wszystko było prostsze. Wszyscy praktycznie mieli równo czyli gówno, a praca w prl była chociaż nierentowna. Przeciętny chłop miał łatwiej znaleźć żonę przez biedę, a robotę to nawet najgłupsi znaleźli. Dlatego tamte pokolenia później pracowały w tym samym zakładzie januszex za minimalną gdy mieli okazje coś zmienić.
@HeavyMagicMissle: dla mnie pytanie o traktowanie mężczyzn jako niewolników to nie jest ,,czy" ani ,,kiedy". Moim zdaniem tego pytania już nie ma bo jesteśmy właśnie traktowani jako niewolnicy jeżeli nikt tego nie zauważa. Większość z nas pracuje w najgorszych robotach, często nierozwijających (wpędzających w stagnację i stopniowe pogarszanie losu poprzez starzenie się) i jednocześnie nie możemy dorobić się niczego. Jedyne co możesz kupić to jedzenie i ubrania. Odkładanie gotówki na zakup
@Nowystaryziel: Zdania na ten temat są podzielone. Jedni powiedzą za w PRL było lepiej inni że teraz jest. Ja się nie wypowiem bo nie żyłem wtedy ale teraz przeciętny człowiek na pewno ma wiecej możliwości jeśli jest trochę ambitny. A właśnie dlatego że była bieda to pokolenia naszych ojców czy dziadków praktycznie wszystko umieli zrobić. Samochód naprawić, dom postawić itd itp. Dzisiejsze pokolenie mężczyzn nie ma podjazdu w tym temacie. Ja
@AlienFromWenus Jesteś szurniętą feministką, że widzisz wszędzie gwałty? Chyba tylko w twoim mozgu stworzenie normalnej rodziny jak kiedyś to gwałt.
Mówimy o tym jak mężczyźni są wykorzystywani - zarówno kiedyś jak i dzisiaj, ty zaczęłaś bredzić o gwałtach.
Polecam iść na terapię.
@HeavyMagicMissle: Ładny poziom odklejenia xD
Taaa, kobieta na wsi musiała kiedyś tylko obiad ugotować, poza tym to sobie paznokietki malowała xD. A w polu samo się zrobiło, pieluchy same się uprały (bo wiesz, kiedyś to nie było pralek) itp. itd xD. Już pomijam fakt, że często była albo w ciąży albo ledwo po ciąży.