Wpis z mikrobloga

@harveyao: Ja nie.

To zabawne, bo gdyby nie wystąpiłaby w serialu, to nikt by o niej nie wiedział. Ty byś nie wstawiał jej zdjęcia, a inni by do niej nie trzepali freda. Ciekawe jest to życie. Zaraz wejdzie jakaś inne nowa gwiazda i zacznie sie wszystko od nowa.
  • 1
@Mr_3nKi_: I tak i nie. Generalnie ona akurat idealnie trafia w mój gust. Brunetka, szczupła, piegi, dłuższe włosy, niska, dziewczęca. Ostatnio to tak z Jessica Albą miałem do której jest na niektórych zdjęciach podobna czyli to te meksykańskie korzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A od czasów popularności Jessicy Alby do Jenny Ortegi minęło trochę lat. Więc to nie jest tak że teraz się ludziom podoba bo grała
@harveyao: Nic do niej nie mam, ale od czasu gdy wystąpiła w serialu jest wszędzie - wcześniej w ogóle ją nie widziałem.

Lubie brunetki, mam do nich słabość .. Szczególnie do niskich brunetek ()
@Mr_3nKi_: Tak, taki zwykły zjadacz chleba by o niej nie usłyszał, ale moją uwagę przykuła już w drugim sezonie serialu You. Niedługo potem był Krzyk i kariera wystrzeliła. Ale raczej szybko o niej nie zapomnimy, bo idealnie pasuje do horrorowych final girls, więc role w jakichś nowych wersjach Piątku Trzynastego albo Koszmaru z ulicy Wiązów czy innego Martwego Zła to tylko kwestia czasu zapewne.
więc role w jakichś nowych wersjach Piątku Trzynastego albo Koszmaru z ulicy Wiązów czy innego Martwego Zła to tylko kwestia czasu zapewne.


@Vanlid: ale prosze zostawić te arcydzieła w spokoju. Niech własne horrory zrobią, a nie będą bezcześcić klasyki.
@Mr_3nKi_: No to niestety muszę Ciebie zmartwić, bo Piątek 13-go ma mieć serial o młodości Jasona i film, w którtym ujrzymy już prawdopodobnie dorosłego zabójcę. Martwe Zło pewnie też będzie miało kolejne części. Póki jest na to hype, to będą kręcić ile wlezie, o ile im się kasa będzie zgadzać niestety lub stety.