Wpis z mikrobloga

Też macie wrażenie że sklepy od covida mają coraz bardziej wbite w klienta?

Polecam Escape Room na Hubskiej udający Lidla.
Dzielnie biorą przykład z Biedry w urozmaicaniu klientom zakupów. Labirynty z palet są, wózki ze śmieciami porozstawiane po sklepach są. Trochę im jednak do Biedronki brakuje, bo nigdzie nie było pułapek z klejem na podłogach, obsługa mówiła po ludzku, no i wyjścia pożarowe też były drożne. Może i nie jest tak trudno uciec jak z Biedy, ale przynajmniej jest drożej xD.

PS. To niebieskie po lewej to nie gruba baba tylko paleta mrożonek.

#wroclaw #lidl #biedronka
NaglyAtakGlazurnika - Też macie wrażenie że sklepy od covida mają coraz bardziej wbit...

źródło: IMG_20230428_083011__01

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Też macie wrażenie że sklepy od covida mają coraz bardziej wbite w klienta?


@NaglyAtakGlazurnika: covid nic nie zmienił, #!$%@? się na palety blokujące alejki od kiedy pamiętam. Zrobili mi ostatnio remont biedry, fajne, szerokie alejki, ale oczywiście na drugi dzień po otwarciu od razu #!$%@? wzdłuż paletami z towarem, że człowiek ledwo się mieści, o wózku czy nawet koszyku zapomnij.
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: Jeszcze więcej towaru, jeszcze mniej pracowników na pewno to pomoże.

Lidl faktycznie lekko odpuścił z tym tematem, ale to mam wrażenie - na własne życzenie. Wcześniej było znacznie lepiej.

@lukasz-brak Kaufland na Armii Krajowej to już powoli zaczyna Biedrę prześcigać. Szczególnie w czwartki / piątki i poniedziałki. Mam wrażenie, że kompletnie im nie idzie obecnie odbiór towaru.
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: to co sie w biedronce Hallera 167 w Gdansku dzieje to woła o pomste do nieba, ja 50kilo, często nie jestem w stanie przejść, ludzie chodzą na około przez pół sklepu żeby cos z półki ściągnąć. Tam jest tak abstrakcyjny syf, ze czasem nie wierze, ze to tak po prostu wygląda, a nie jest to zamierzony przez pracowników efekt ich fantazji tworzenia toru przeszkód dla starych bab.

Ale najlepsze ide
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Bo wykopki wmówiły sobie że Biedronka jest dla plebsu a Lidl to jakiś premium market chociaż oba to tanie dyskonty dla robactwa gdzie obsługa traktuje cię jak gówno zastawiając towar paletami, wjeżdżając w ciebie sprzętem jak coś śmiesz dłużej wybierać czy rzucając ci skasowany towar jak świni do koryta (podzielonego na dwie przegrody najlepiej żeby dwie osoby musiały się kotłować w tym samym miejscu pakując się).
Sam chodzę do tych
  • Odpowiedz
Może i nie jest tak trudno uciec jak z Biedy, ale przynajmniej jest drożej xD.


@NaglyAtakGlazurnika: To ja nie wiem w jakim świecie ty żyjesz bo lidl jest aktualnie albo na równi z biedrą albo tańszy xD
Wystarczy popatrzeć na zestawienia koszyków pomiędzy sklepami.
  • Odpowiedz