Wpis z mikrobloga

Większość ludzi tego nie wie, ale 5 lat temu kiedy zaprezentowano projekt "starshipa" jego roboczą nazwą, którą wymyślił Musk było "Big Fucking Rocket". W skrócie BFR, którego używano oficjalnie przez pewien czas. Musk nawiązał tutaj do broni z Dooma BFG "Big Fucking Gun".

Musk jest śmieszkiem i często robi sobie jaja. Społeczność doskonale wiedziała co skrót BFR oznaczał (Musk sam to wcześniej nieoficjalnie wyjśnił). Później kiedy pytano np. Shotwell o znaczenie skrótu, ta z uśmiechem na ustach mówiła "Big FALCON Rocket" co możecie zobaczyć na poniższym nagraniu. Polecam obejrzeć. Sposób w jaki to mówi, uśmiech oraz reakcja publiki mówią wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po ok. 2 latach wymyślono nazwę starship, która określono 2 stopień rakiety, a pierwszy stopień nazwano po prostu Boosterem. Myślę że dla Muska oba stopnie razem nadal nazywają się Big Fucking Rocket. Nigdy tego nie zdementowano :P

Ten gościu po przejęciu Twittera chciał usunąć z logo na budynku siedziby literę "w", tak aby pozostało Titter. Najemca budynku się na to nie zgodził, więc Musk zlecił przynajmniej zamalowanie litery "w". kontury były zbytnio widoczne, więc zamaskowano literę. W ten sposób w San Francisco na budynku cały czas jest wielkie logo "Titter".

Big Fucking Rocket to prawdziwa nazwa całości. Starship to jedynie oficjalna nazwa drugiego stopnia, bo nie wypadało. Każdy wie jaka jest prawda... :P

BIG FUCKING ROCKET

#spacex #kosmos #twitter #elonmusk #ciekawostki
Opposition_Fuhrer - Większość ludzi tego nie wie, ale 5 lat temu kiedy zaprezentowano...

źródło: 4692c622c31666ae5b92e211700e7e36

Pobierz
Opposition_Fuhrer - Większość ludzi tego nie wie, ale 5 lat temu kiedy zaprezentowano...
  • 56
@Opposition_Fuhrer: OMG. Musk taki zajebisty taki śmieszek... Jpd. Przypomnij no ile ten jego Twitter przyniósł mu strat????? Zwalniał, później zatrudniał bo się okazało że nikt z jego świty wspaniałych indzinierow nie ogarnia. Tak jak nie ogarniali szyby w cybertucku. Na szczęście jest na tyle mądry by trzepać kasę na debilach, których jak widać nie mało. Przypomina mi się cytat pewnego Polaka o wielkim nosie:
"Ludzie są tak głupi że to działa".
Ładnie macie wyprane mózgi. Napisałem pierdołę o tym jak nazywano starshipa i tyle. Ani nie chwalę tu muska ani nic pozytywnego o nim nie pisze a rzucilisfie się do tego gówno posta jak nienormalni z jakimś atakiem.

Wasza nienawiść przerodziła się w jakaś chorą fobię. Nie jesteście normalni...

O ch... wam chodzi???
Opposition_Fuhrer - Ładnie macie wyprane mózgi. Napisałem pierdołę o tym jak nazywano...

źródło: blog1-1-300x256

Pobierz
Większość ludzi tego nie wie, ale 5 lat temu kiedy zaprezentowano projekt "starshipa" jego roboczą nazwą, którą wymyślił Musk było "Big Fucking Rocket". W skrócie BFR, którego używano oficjalnie przez pewien czas. Musk nawiązał tutaj do broni z Dooma BFG "Big Fucking Gun".


@Opposition_Fuhrer: Musk w przeciwieństwie do innych multi-miliarderów jest śmieszkiem i w jego produktach jest wiele różnych "easteregg-ów". Dla przykładu nazwy samochodów układają się w napis SEXY, przy czym