Wpis z mikrobloga

pomimo że wszelkie umowy (prąd, gaz, woda) są przeniesione na mnie.


@kukold: Czyś ty zwariował? Przed wymeldowaniem dzikiego lokatora? No chłop zwariował jak nic. Było iść do prawnika PRZED zakupem.
@kukold:
- mieszkanie kupiłeś na wolnym rynku czy na licytacji?
- pani, która tam mieszka miała kiedyś jakąś własnośc lub inne prawo do tego lokalu?
- czy w księdze wieczystej jest służebność lub dożywocie na tą kobietę lub dziecko?
- z tego co piszesz kupiłeś mieszkanie na wolnym rynku, które wynajmuje na rynkowej umowie kobieta z dzieckiem, czy reguluje płatności regularnie?
Niewiele napisałeś, zęby coś doradzić. Aha zameldować się możesz w
Czy ktoś przerabiał temat kupna mieszkania z lokatorami? Kupiłem okazyjnie kawalerkę, w której na umowę najmu mieszka jakaś kobita z dzieckiem (mają zameldowanie). W jaki sposób mogę rozwiązać umowę aby przeprowadzić remont i wprowadzić się do mieszkania możliwie szybko?


@kukold: zapłaciłeś za mieszkanie z nimi w środku, tak? Czyli są twoje. Wyruchaj ja.
@kukold: kupiłeś mieszkanie z wkładką mięsną. Niewiele możesz zrobić - musisz czekać aż gówniaki będą mieć 18+ i skończą studia i módl się, aby baba była wtedy zdrowa, z pracą, bo inaczej musisz czekać do śmierci.
@kukold op nie ma prawa odłączyć mediów, ale załóżmy że przestaje płacić, ściga go komornik. komornik wchodzi na mieszkanie i zajmuje, ale nadal nie ma nowego właściciela i nikt nie płaci. madka będzie siedziała bez mediów?
@WujaTHC:
Nie ma to znaczenia. Może nie płacić od lat, i nie mieć umowy od lat - wciąż nie masz prawa naruszać jej mitu domowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kukold: bez podawania szczegółów co to za umowa najmu to to tylko marny bait. No i nie wiem co Ci strzeliło do głowy kupować coś "okazyjnie" bez dokładnego sprawdzenia co możesz z tym potem zrobić.
@kukold: to jest bajt :) ja kupilem prawie z lokatorami. czyli podpisalem przedwstepna w czerwcu i zaplacilem zadatek ale w akcie notarialnym zawarlem, ze finalizujemy umowe przyrzeczona dopiero jak sie najemcy wyprowadza, a ja osobiscie to zweryfikuje i tak tez sie szczesliwei zlozylo.