Wpis z mikrobloga

@swcc: Wygląda super ale w praktyce raczej się nie sprawdzi, trzy tak szerokie monitory to niestety coś z czego nie da się komfortowo korzystać, albo trzeciego nie będziesz używać, albo będziesz ale za to kark będzie Cie po jakimś czasie boleć.
@swcc: nie kupuj gówno ergohumana, kup porządne fotele w zasadzie masz 3 sensowne modele


assics pro

steelcase gesture

human miler embody


i nic więcej się nie liczy


@PiersiowkaPelnaZiol: liczy się, ale masz plus za #!$%@? ergohumana.

I mają racje ludzie co do fotela - prędzej czy później i tak @opa czeka coś lepszego, dupa i plecy i tak się odezwą, jak jest kasa na koncie to lepiej kupić coś dobrego
@Filar: Tak, zajmuje się tym zawodowo od 11 lat. Zaczynałem w wieku 16 lat.
@severh Pełny pakiet Adobe od Audition na Encoderze kończąc.
@mieszczanski_trubadur Mój tata mi wszystko kupił.
@FWNietzsche Wełna między krokwie do tego 5cm wełny akustycznej, folia i na to kartongips.
@AVOIDME Apple Magic Keyboard.
@ArtoWski Muszę je zwzić, ale póki co jest naprawdę bardzo fajnie. Nie dudni, jest charakter, nie ma fali zastanej. Jest pomierzone.
Ale Logitech zrywa łączność i ma mikrolagi

no ale najgorsze te lagi, kursor skokowo chodził jak przy starych myszach jak włos się dostał na laser xd


@advert: @czlowiek_z_lisciem_na_glowie:

Przepnijcie receiver USB z dala od innych używanych portów USB, szczególnie takich z dużym obciążeniem transferowym...

U mnie pomogło, ale co się #!$%@?łem zanim do tego doszedłem to moje.
  • 0
@swcc Ooo, moje biuro wygląda podobnie. Też trzy małe monitory i jeden jebitny nad nimi. Tylko nie mam tego w domu, a w miejscu pracy, bo na tym jest SCADA.