Wpis z mikrobloga

@swcc: co to za biurko, czy jesteś zadowolony i gdzie kupione? nie widziałem w komentarzach, ale szukam czegoś co nie będzie chybotało w trybie stojącym za mocno :)
  • Odpowiedz
@swcc Barrzo fajnie wyszło tylko koszyka/organizera na kable pod biurko brakuje. Można kupić coś np w ikei. Będzie od razu przyjemniej wizualnie. Fotel fatalny, szczerze i bez uszczypliwości. Szkoda pleców jeśli długo siedzisz. Pomyśl nad czymś wygodnym pod pupę i zdrowym dla pleców zanim zaczną się problemy.
  • Odpowiedz
Elegancko kleżko
- Ergohuman też polecam jak kolega wyżej.
- mx master 3s używam i działa pięknie w przeciwieństwie do mx master 2s które mi lagowało z macbook m1pro 16inch (jak ktoś wspomniał)
- dołaczam sie pytania o stojaki.
  • Odpowiedz
Jak ten Mac sobie radzi z tymi 4 ekranami? Oczywiście jak zapełnisz je wieloma oknami np. przeglądarkami i odtworzysz jakieś wideo. Mój MBP 16 2019 wymięka już przy 2x4k. Da się wtedy odczuć spadek responsywności. Byle lapek z grafiką 6GB+ na Win / Linux działa lepiej.

Duży plus za dźwiękowe ekrany. Takie coś to powinno być obowiązkowym elementem każdego wnętrza. Czy nie przeszkadza fakt, że jest to poddasze, pewnie ocieplone wełną (brak
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@DelPierdo: Elzap. Świetnie ciągnie, niczym Sasha Grey :) Zero ruchu, naprawdę sztos, dobra cena
@Zjem_Ci_Maslo Z pracy od 16 roku życia nad własną marką i uznaniem w branży.
@xxxxyyyy To nie jest MacMini. To jest Mac Studio M1 ULTRA 64gb ram, 2TB SSD.
  • Odpowiedz
@swcc: nowy level multitaskingu. Kiedyś poprosiłem szefa o drugi monitor, żeby mi się wygodniej pracowało. Zapytał w żartach, czy jak będę miał 3 monitory to będę mógł robić jeszcze więcej rzeczy na raz XD
  • Odpowiedz