Wpis z mikrobloga

@swcc: mam bardzo podobne + jeden jeszcze pionowy ale dokoła dodaj jeszcze wszech burdel tablic, kartek, jakiś rozwieszonych informacji jak u detektywa szukającego seryjnego mordercy. Zaczynałem jak ty w pięknym i czystym biurze a skończyło się na totalny #!$%@? w którym nie może mi nikt ruszyć żadnej karteczki! XD
Chciałem tylko nadmienić zaglądając tutaj, że jest mi z tego powodu bardzo, ale to bardzo wszystko jedno. A jutro będzie mie jeszcze bardziej wszystko jedno albo nawet właściwie już nie będę o tym pamiętać.
Natomiast jeśli chodzi o projekt studio, to jest mega rozpraszające i klaustrofobiczne. Dlatego z czasem projekty ci będą szły coraz wolniej i coraz gorzej. Aż w końcu nie zepniesz końca z końcem i zrobisz uprawnienia na tramwaj i
@swcc: Zajebiste. Nie masz problemów ze sceną dźwiękową przy tak szeroko rozstawionych tych Genelacach? Adaptacja była robiona na czuja, czy ktoś Ci to pomierzył?
@sayanek: To są ustroje akustyczne. Poprzez tłumienie + rozpraszanie konkretnych częstotliwości pomagają okiełznać akustykę pomieszczenie zwłaszcza jeśli chodzi o pogłos i jego charakterystykę.