Wpis z mikrobloga

@swcc: ja tylko pogratuluje tym imbecylom co projektują takie domy z niskim podaldaszem. Szkoda że Twoi buduowlańcy nie podumali i Ci niedoradzili byś sobie dodał pustaka czy dwa.
@msichal:

strasznie mi nie pasuje że to biurko stoi sobie na środku pomieszczenia a nie przy ścianie xD

kiedy wazny jest odsluch odleglosci od scian sa istotne, i pewnie takie ustawienie monitorow brzmi lepiej
@swcc: bardzo ładnie ale skont wziol na to pienioszki? Mam horom curke co marzyła o takim monitorze a pan ma trzy to może pan jeden, albo dwa odda z dobroci serca? I przywiezie do mnie bo nie mam jak pszyjechać? To jak?

A tak serio graty. Zajebista jaskinia. Jedyne co, to możesz trochę popracować nad cable management.
@blurred: Matryca VA do pracy przy wideo pasuje jak pięść do oka - a szkoda, bo te oddysejki zajebiste są i gdyby był IPS bym brał z chęcią...
@swcc Im więcej kloców wydasz na większy sprzęt to nie będzie Cię czyniło lepszym montażystą.
Połowa jak nie większość jest zbędna. Nie wiem do czego montujesz filmy ale chyba tylko do youtuba bo z finalcuta nic więcej nie wyciągniesz.
Ale gratuluje, pochwaliłeś się japkami.
@swcc kolego, mówisz film, panele akustyczne. po pierwsze to głośniki masz za szeroko rozstawione względem standardu. Ogarnij temat trójkąta dla stereo. Scena w muzyce czy filmie jest mega ważna a u Ciebie będzie to brzmiało inaczej ze względu na ten rozstaw
@Murasame: wysiedziałem kilka foteli ergo, w tym WAU. wyglądają na zdjęciach super, ale na żywo są ciasne i trochę tandetne. Osobiście moje plecy wolały ergohumana, siedzę już ponad rok na nim i jest bajka. Bóle pleców szyi, zmęczenie odeszło.

Pierwszym zakupem był Accis Pro 151, z mega fajną opcją bujania na boki, ale miał ten problem, że siedzisko miało minimalnie ujemy kąt, i człowiek opierał się mocno na kolanach, co powodowało