Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: jak Ronaldo przechodził ze Sportingu Lizbona do Manchesteru United to miał 18 lat. W takim wieku Robercik został #!$%@? z drugiego składu Legii Warszawa po złamaniu nogi i 2 lata #!$%@?ł w Zniczu Pruszków. Nie wiem czy to oznaka tego, że Anna jest głupiutka czy jednak tak dużą wiarę ma w to, że Lewandowski to czysty talent jak Messi czy Ronaldinho XD
@StdPtr ja po tej aferze wnioskuje ze to jest po prostu typowq p0lka.

nie szanuje swojego faceta
swoje zdanie forsuje nie patrzac na uczucia partnera
stosuje przemoc emocjonalna
umyslnie umniejsza pozycje swojego partnera golryfikujac jego rywala z branzy - CR7

dramat ja bym ja zostawil bo takich lasek poznalem za duzo a z jedna sie nawet sparowalem i wiem jaka to jest meczarnia zycie z ksiezniczka jej humorkami i psychofazami
@OCIEBATON: Ja na tę aferę patrzę jako bardziej na śmieszka i zabawne memy, bo mówienie, że Anna zdradza Robercika tak serio to śmiech na sali.

Z drugiej strony mówienie, że doszła do miejsca gdzie stoi o własnych siłach to jest mało śmieszny żart. Wystarczy spojrzeć ilu ludzi zna panieńskie nazwisko Anny (teraz aferka jest więc wielu można rzeczywiście znać). Anna jest Anną Lewandowską, czyli żoną Lewandowskiego. Tak jak żona Dudy jest
1. Jak by Ci od tego psycha siadła, to znaczyłoby, że masz słabą psychę i raczej nie mógłbyś być światowej klasy piłkarzem.
2. Nic takiego nie powiedziała. Chodziło jej najprawopodobniej po prostu o to, że Robert od początku był piłkarskim objawieniem, zdradzał talent od najmłodszych lat, a ona po prostu nie - miała mniej talentu i musiała się napracować, żeby zobaczyć pierwsze wyniki. Nie oznacza to, że Robert musiał mniej pracować -