Wpis z mikrobloga

164 353,20 - 10,32 = 164 342,88

Dziś Garmin zaproponował 1:22:00 biegania w tętnie 140 bpm, a to oznaczało tylko jedno - jadę biegać do lasu! :-)

Zostawiłem samochód na leśnym parkingu i pobiegłem w stronę pomnika księdza Stanizława Brzóski, później przy leśniczówce w stronę Gręzówki, a następnie na zachód w stronę poligonu Jagodne. Ciekawie tam postawili znaki zakazu wstępu - dziś na przykład zakaz złamałem i wszedłem na teren wojskowy, ale, mimo że już dotarłem do domu, nigdy z niego nie wyszedłem. Wyjdę pewnie dopiero za tydzień, jak znowu pojadę na długie weekendowe bieganie. ;-)

W każdym razie na granicy poligonu pobiegłem drogą na południe w stronę Jaty, i w okolicy kolejnego oficjalnego wejścia na poligon poleciałem na wschód w stronę pomnika Brzóski i leśnego parkingu, na którym spacerując, żeby się trochę wyciszyć znalazłem dopalające się ognisko, trochę śmieci i... 120 zł. No cóż - kto rano wstaje temu Pan Bóg daje. :-)

Aaa... I kolejny raz pobiłem swój osobisty rekordzik na 10 km - tym razem o 4:37 i wynosi on aktualnie 1:19:20.

Także fajnie było. :-)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #najwolniejszywykopekwsztafecie

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: 20230422
  • 8
@Dominias: Ja korzystam z sugerowanych treningów Garmina - codziennie po północy wyświetla mi trening na dany dzień. Z tego co wiem to wylicza to na podstawie poprzednich treningów i różnych parametrów, które monitoruje w ciągu dnia (stres, zmęczenie, tętno, itp.).

Zaczyna to wyświetlać po kilku biegach wymyślonych samodzielnie. Skoro biegasz to być może nie wyświetla Ci tego bo masz Garmin Coacha włączonego.