Wpis z mikrobloga

Kolejne rady od psychologa dla facetów do spraw zdobywania kobiet

TLDR: NIE UMIECIE ROZKOCHIWAĆ KOBIET!!! TO SKOMPLIKOWANY PROCES KTÓRZY ZNAJĄ TYLKO NIELICZNI!!! faceci za słabo pajacują, kobiety są skomplikowane i trzeba być SAMCEM ALFA żeby jakąkolwiek poderwać. Wysoki, przystojny ale nieśmiały nierucha, za to niski, brzydki ale agresywny i pewny siebie rucha 100 modelek rocznie, więc bądźcie jak ten niski i brzydki, maxxujcie charakter (najlepiej na terapii płacac 200zł za 45minut każdego tygodnia czyli 9600 rocznie, ~50000 zł przez 5 lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), żeby za wasze problemy psycholog mógł spłacić 5m2 swojego mieszania w kredycie)

No i generalnie nigdzie na świecie nie kupuje się mieszkań tylko wynajmuje, więc kolo promuje ruch "you will own nothing and be happy" - po prostu wszystko wynajmuj wszystko to baba ci nie zabierze mieszkania przy rozwodzie bro! A gdzie będziesz mieszkał mając 60+ lat to ch00y wie, o tym nie myślimy xDDDDD

#depresja #samotosc #terapia #redpill #blackpill #zwiazki #tinder no i #mieszkania #nieruchomosci
P.....c - Kolejne rady od psychologa dla facetów do spraw zdobywania kobiet

TLDR: NI...
  • 30
najlepiej na terapii płacac 200zł za 45minut każdego tygodnia czyli 9600 rocznie, ~50000 zł przez 5 lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), żeby za wasze problemy psycholog mógł spłacić 5m2 swojego mieszania w kredycie


@Pozytywny_gosc: Czemu ludzie hejtujący religię, która jest za darmo zrobili sobie bożka z terapi, która jest strasznie drogim hobby?
@Pozytywny_gosc: @mentalbreakdown @gnomol
Ale ja się wcale babom nie dziwię że nie szanują misiów, miłych facetów,
Skoro facet to z natury jest agresywny, władczy, dominujący, to po co kobietom taki lamus który tych cech nie posiada??

No właśnie.

Sam bym nie chciał kobiety która zachowuje się jak feministka, jest agresywna, rozpycha się łokciami w związku,nie słucha mnie, jest rozwydrzona.
Bo po co mi taki babochlop, nigdy by mi przy takiej nie
@Pozytywny_gosc:

Przegryw: moje interesowania zainteresowania to nauka,.ogólnie nauka mnie kręci, lap tutaj yebany oskarku badania tłumaczące że nie mogę znaleźć dziewczyny bo mam niekorzystny stosunek obwodu nadgarstka do srednicy zakoli

Też Przegryw: terapia to scam, a cały świat naukowy jest przekupiony przez yebane j00lki które chcą nas dobrych chuopów yebać na pieniądze, a wszystkie badania potwierdzające skuteczność terapii są sfabrykowane
@cocklush69 Pokaż takie badania, które ukazują, że terapia pozwala się pogodzić z własną nieatrakcyjnością fizyczną i wynikającym z tego brakiem powodzenia u kobiet.
Nie proszę o dane skuteczności terapii przy uzależnieniach, traumach.
@gnomol: a mogą być badania potwierdzające skuteczność w jakichś poważniejszych przypadkach? Np utrata rodziny w wypadku samochodowym, ptsd, albo śmiertelna choroba. Chyba że urojenia przegrywoidalne są poważniejsze, to wtedy rozkładam ręce
@cocklush69 To znaczy, że jesteś niepoważny i podchodzisz do ludzkich problemów ze zwykłą pogardą i brakiem szacunku, a samotność wynikająca z braku partnera jest realnym problemem i może on wynikać z brzydoty. Psychologia takie przypadki tłumaczy. Nie licytuje się na problemy, a przynajmniej nie tak jak to zrobiłeś Okazałeś się typową gnidną i niczym więcej.
Kolejne rady od psychologa dla facetów do spraw zdobywania kobiet


@Pozytywny_gosc: Nie sposób odmówić racji. Wszystko to kwestia psychiki, ale zmiana psychiki jest bardzo trudna, tak samo jak leczenie depresji czy tego typu zaburzeń.
Skoro facet to z natury jest agresywny, władczy, dominujący, to po co kobietom taki lamus który tych cech nie posiada??


@adamsowaanon: to są tylko i wyłącznie twoje urojenia.

Tylko niektórzy faceci są agresywni, władczy i dominujący - a często te cechy występują z powodu braku panowania nad sobą, zaburzeniami, posiadaniem genów spod znaku ciemnej triady.

Większość naukowców i odkrywców nie jest z natury "władcza i dominująca" tylko spokojna i logiczna. Dzięki
@gnomol: przeciez to wy przegrywy jestescie pierwsi do licytowania sie na problemy i do poklepywania sie po pleckach, ze akurat wasze problemy sa nierozwiazywalne. Sam jestem brzydalem i do tego niskim bo mam 170cm wzrostu, a jednak nigdy nie mialem problemu z dziewczynami. Ja wiem ze zaraz ktos z was przyjdzie i zacznie gadac o mitycznym manlecie ruchaczu, ale wlasnie miedzy innymi dlatego z wami sie nie da inaczej rozmawiac, niz