Wpis z mikrobloga

@bezbekpol: no jak ktos jakies gowna oglada i nie jest zainteresowany faktycznym kinem, ale nie mam pojecia jak mozna bylo nie ogladac chociazby nieznosnej lekkosci bytu
@zadrawoku: to nie tag przegryw. Problem ze zdradzajacym Willem jest taki ze jedyny sensowny dowod na jego zdrade to JEGO slowa PO aferze z kolegą syna. I jesli brac pod uwage inne zachowania jak na gali, albo ten wywiad. To mysle ze mozna przypuszczac ze jest osobą ktora dlugotrwale jest niszczona psychicznie, a jego komentarze na temat jego zdrad mogą być albo prawdą albo klamstwem do ktorego powiedzenia zostal w jakis
ja żyje w bance ludzi inteligentnych, ty wśród fanów magicala i dzikiego trenera


@RudyZibi: przedstaw nam zatem swoich inteligentnych kolegów, bo z Tobą się nie da normalnie dyskutować jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Poza tym - rozumiem, że ludzie inteligentni w Twoim mniemaniu interesują się kinem (jak wyżej) i chyba meczami, tak? ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
xfin - > ja żyje w bance ludzi inteligentnych, ty wśród fanów magicala i dzikiego tre...

źródło: Screenshot from 2023-04-21 12-31-26

Pobierz