Wpis z mikrobloga

@kone @MlekozMonkom: Ale ogarniacie, że ludzie mają różne układy? I o tym ich otwartym małżeństwie to ja już od dawna słyszałem? Wyjdźcie poza swoją bańkę, to zauważycie choćby małżeństwa wyznające poliamorię czy zwykłych swingersów.
Nie wiem czemu Will Smith zasłużył na tytuł króla cuckoldów, facet miał na warsztacie Charlize Theron i Margot Robbie - chyba całkiem nieźle ( ͡ ͜ʖ ͡) jak lubiłem Robbie za jej "normalność" w świecie celebrytów, to po romansie z kimś takim już mi się mniej podoba...
@hejhej_lalala: sam fakt, że nazwali swoje dzieci po swoich własnych imionach (Jaden - Jada oraz Willow - Will) + to, jak dorastały ich dzieci, już świadczy o nich jako o ludziach xD być może tylko jedno z nich ma takie parcie na sukces i jest egocentrykiem, a drugie się podporządkowuje, ale tak czy owak jako parka i w ogóle rodzina nie funkcjonują do końca normalnie

@lunaexoriens: A niech sobie robią jak chcą. Ale Parafrazując Crissa Rocka. Wiele osób zostało zdradzonych, ale tylko jedna brała udział w wywiadzie w krajowej telewizji prowadzonym przez osobę która zdradziła na temat tej ze zdrady z pytaniami w stylu "jak się czułeś gdy posuwał mnie kolega twojego syna".
@MlekozMonkom: Will powinien porzucić żonę i jak taka zorganizowana to niech się bolcuje z młodymi. A Will ma jeszcze szansę i czas by odzyskać dobre imię. Nicolas Cage upadł poprzez używki ale się podnosi, Will upadł przez żonę ale i z tego może się podnieść. Tylko w obu przypadkach trzeba problem porzucić.
Criss Rock wypuscil taki standup ze Will raczej w stanach wizerunkowo sie juz nie podniesie. Criss w materiale wielokrotnie nazywa Willa "Bitch"


@MlekozMonkom: f2f nie był jakiś wyszczekany, wzrost tu nie ma nic do rzeczy. Chłop który przyjął jak dziwka plaskacza na ryj też nie wygląda dobrze wizerunkowo. Smitha nawet nie ma co komentować bo go własna baba zaorała
Criss Rock wypuscil taki standup ze Will raczej w stanach wizerunkowo sie juz nie podniesie. Criss w materiale wielokrotnie nazywa Willa "Bitch"


@MlekozMonkom: f2f nie był jakiś wyszczekany, wzrost tu nie ma nic do rzeczy. Chłop który przyjął jak dziwka plaskacza na ryj też nie wygląda dobrze wizerunkowo. Smitha nawet nie ma co komentować bo go własna baba zaorała
@MlekozMonkom: tu jest nawet potrójne dno, bo teraz jest afera z dokumentem Kleopatry dla Netflixa, gdzie główną rolę będzie grała czarnoskóra osoba, a twórcą tego dokumentu jest...żona Willa Smitha.
Will Smith zaakceptował romans swojej żony z jakimś typem i ich pobłogosławił( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@kone:
Taaaaaak, bo bardzo ceni wartości rodzinne XDDDDDDDDDDDD
text - >Will Smith zaakceptował romans swojej żony z jakimś typem i ich pobłogosławił...

źródło: will

Pobierz