Wpis z mikrobloga

Dlaczego gołębie są takie głupie? Od jakiegoś czasu te szczury ciągle odwiedzają mój balkon i robią gniazdo, które oczywiście regularnie #!$%@?. Problem w tym, że #!$%@? te badyle, a te szczury i tak wracają, a gołębica zachowuje się jakby te badyle dalej tam były. Najlepsze jest to, że jednego dnia potrafiłem je przepłoszyć 10x, a i tak wróciły i złożyła jajo XD #!$%@?, mieszkam w bloku, widze ze te szkodniki (ta szczególna para) latają tez na inne balkony jak je wygonie, to czemu wróciły tutaj, gdzie mam siatkę, druty obwiązane wokół barierek, dziury zalepiłem folią bombelkową, a wczoraj dodatkowo przewiesiłem hity z 2000 roku, film o manchester united i mój rezonans magnetyczny, zeby je odstraszac. Ale one mają na to #!$%@? i wracają, myśląc nie wiem o czym? Że nagle się zaprzyjaźnimy? Że pozwolę jej wysiedzieć to #!$%@? jajo na moim i tak już obsranym balkonie? Jajo zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach, ale gołębica wróciła i je wysiaduje, jakby ono tam było xD Czy one nie mają instynktu samozachowawczego? #!$%@? kijem od miotly 2cm od ich glupiego golebiego ryja, to sie nawet nie wzruszą. Wracają do paszczy lwa i liczą na cud. Najlepsze jest to, ze zazwyczaj jak je płoszę, to gołębica ucieka, a gołąb czeka na zewnątrz i lecą razem, a dziś była sama, może samiec opija strate, a stara zwariowała i będzie tu wracać. Zastanawia mnie tylko dlaczego takie szkodniki są pod ochroną. Balkon osrany, boje się otworzyć okno w pokoju, bo zauważyłem, ze już mrzyki się przedostał przez te latające szczury. Najlepsze jest to jak widze że przyleciały i patrzę którędy wlatują to udają idiotów, lecą w folie i przez 10 minut "próbują" wlecieć. A odwrócisz się na moment to jux są w środku #zalesie
breslau98 - Dlaczego gołębie są takie głupie? Od jakiegoś czasu te szczury ciągle odw...

źródło: Screenshot_2023-04-20-09-05-48-940_com.facebook.orca

Pobierz
  • 30
@breslau98: kup porządna siatkę na balkon, taką jak dla kota. Przez amatorsko pociągnięte druciki i folie bąbelkowa się w pewnym momencie przecisną, przez dobra siatkę nie.

Mnie też te #!$%@? #!$%@?ą, akurat ja mam zabudowany balkon z szybami, ale one sobie siadają na metalowym daszku nad balkonem i robią pazurami taki hałas, że muszę walić w szybę żeby je odgonić, bo jebla idzie dostać. A stare baby jeszcze je #!$%@? dokarmiają
@breslau98: kiedyś złapałem takiego #!$%@? u siebie na balkonie i rzuciłem nim w różową w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wykluły się jakieś małe na balkonie jak gdzieś wujechaliśmy na weekend, wyszedłem i obserwowałem młodego, wiwijał tak dziubkiem jak by był głodny, matka uciekła na bok i mnie skrzydłem odstraszała, po czasie zdechł. Moim zdaniem było za gorąco, budowanie gniazda na balkonie w pełnym słońcu to nie
@breslau98: rzeczywiście. No w sumie mógł go zwabić zapach np. piór... O tyle dobrze, że w przeciwieństwie do obrzeżków nie sa niebezpieczne. Skórnikowate bardzo często wlatują do mieszkań i żrą jakieś okruszki i inny kurz.
Czekam na jakieś nagranie z tym gołębiem :D Może trafił ci się upośledzony xD