Wpis z mikrobloga

Dlaczego gołębie są takie głupie? Od jakiegoś czasu te szczury ciągle odwiedzają mój balkon i robią gniazdo, które oczywiście regularnie #!$%@?. Problem w tym, że #!$%@? te badyle, a te szczury i tak wracają, a gołębica zachowuje się jakby te badyle dalej tam były. Najlepsze jest to, że jednego dnia potrafiłem je przepłoszyć 10x, a i tak wróciły i złożyła jajo XD #!$%@?, mieszkam w bloku, widze ze te szkodniki (ta szczególna para) latają tez na inne balkony jak je wygonie, to czemu wróciły tutaj, gdzie mam siatkę, druty obwiązane wokół barierek, dziury zalepiłem folią bombelkową, a wczoraj dodatkowo przewiesiłem hity z 2000 roku, film o manchester united i mój rezonans magnetyczny, zeby je odstraszac. Ale one mają na to #!$%@? i wracają, myśląc nie wiem o czym? Że nagle się zaprzyjaźnimy? Że pozwolę jej wysiedzieć to #!$%@? jajo na moim i tak już obsranym balkonie? Jajo zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach, ale gołębica wróciła i je wysiaduje, jakby ono tam było xD Czy one nie mają instynktu samozachowawczego? #!$%@? kijem od miotly 2cm od ich glupiego golebiego ryja, to sie nawet nie wzruszą. Wracają do paszczy lwa i liczą na cud. Najlepsze jest to, ze zazwyczaj jak je płoszę, to gołębica ucieka, a gołąb czeka na zewnątrz i lecą razem, a dziś była sama, może samiec opija strate, a stara zwariowała i będzie tu wracać. Zastanawia mnie tylko dlaczego takie szkodniki są pod ochroną. Balkon osrany, boje się otworzyć okno w pokoju, bo zauważyłem, ze już mrzyki się przedostał przez te latające szczury. Najlepsze jest to jak widze że przyleciały i patrzę którędy wlatują to udają idiotów, lecą w folie i przez 10 minut "próbują" wlecieć. A odwrócisz się na moment to jux są w środku #zalesie
breslau98 - Dlaczego gołębie są takie głupie? Od jakiegoś czasu te szczury ciągle odw...

źródło: Screenshot_2023-04-20-09-05-48-940_com.facebook.orca

Pobierz
  • 30
@breslau98 tez mi się kiedyś zaległy pod podłoga balkonu bo była uniesiona, mimo zabezpieczeń od zewnątrz. Tolerowałem przez jakiś czas myśląc że odlecą jak pisklęta się wyklują. No ale tak się nie stało, złożyły następne jaja. Wyrwałem podłogę, wykopałem miotła, spryskalem wybielaczem i wyczyściłem gówno, jaja do śmieci. Pod ochrona są #!$%@?, latające, brudne szczury, roznoszące choroby, przyciągajace szkodniki i generujące smród, sue me.
latają tez na inne balkony jak je wygonie, to czemu wróciły tutaj, gdzie mam siatkę, druty obwiązane wokół barierek, dziury zalepiłem folią bombelkową, a wczoraj dodatkowo przewiesiłem hity z 2000 roku, film o manchester united i mój rezonans magnetyczny, zeby je odstraszac


@breslau98: bo to są ch*je proszę księdza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choćbyś tam grafit z dachu reaktora w Czarnobylu trzymał to te obsrajtuchy i tak
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@breslau98: #!$%@? miałem tak samo XD Jak pare lat temu mieszkałem w Bratysławie to te #!$%@? próbowały mi budować gniazdo na balkonie (w jakichs doniczkach po poprzednim lokatorze). #!$%@?łem im to co rano, co wieczór znów szmaty wracały z nowymi gałązkami. W końcu doszło do tego że toczyliśmy otwarta wojne, one srały mi na balkon a ja rzucałem w nie petami, ale niestety musiałem jechać do PL na 2-3 dni. W