Wpis z mikrobloga

@Soczi: nie dość że się wpierdzielił na chodnik, to jeszcze znalazł skrawek trawnika do zniszczenia xD i przez taki element miasto wygląda jak wygląda, błoto zamiast trawników, samochody poparkowane na klepowiskach. Chyba się starzeję, bo po zobaczeniu czegoś takiego bym zadzwonił na straż miejską. Chociaż dla takiego posiadacza bmw mandat to jak splunąć, ale blokada by już utrudniła nieco życie. O ile kwiat służb polskich raczyłby się zjawić...
@kiszczak:
Daj spokój, im nie przetłumaczysz, to są ludzie którzy nie mają samochodów, albo nigdy autem nie jeździli w większym mieście. Oni nie potrafią, lub nie chcą zrozumieć, że nikt na złość na chodniku nie parkuje, a dlatego, że miasto ma temat parkowania w pompie i zamiast zrobić publiczny parking to sprzedało działkę prywatnemu inwestorowi, a ten postawił tam płatny, w tak zaporowych cenach, że stoi cały pusty, i ludzie obstawiają
@Soczi: Akurat tego pajaca z charakterystyczną rejestracją dość często widuję parkującego jak ostatnia pała. Na Zachodniej postawił auto tak, że między kamienicą a zderzakiem było miejsca na kartkę papieru i trzeba było omijać go po ulicy. Ja wiem, że przy szpitalu Barlickiego nie ma specjalnie miejsc do parkowania, ale na Narutowicza można spokojnie, za darmo zaparkować i dojść te kilkanaście/kilkadziesiąt metrów...
@Soczi: Jest taka strona Uprzejmie Donoszę, wstaw to i może dostanie mandat. Ja u mnie na osiedlu z pół roku niemal codziennie wstawiałem parkujących na trawniku i chyba podziałało
@Zgrywajac_twardziela: I ulubiony argument pewnie nie masz samochodu xddd tylko na ad personam samochodziarzy stać jak zwykle. Ja mam prawo jazdy mieszkam w centrum i jeżdżę do innych center miast i jakoś nigdy nie staje na chodniku niesamowite co? No tak płatny parking skandal. Przecież miasto powinno fundować ci z moich podatków darmowe miejsce parkingowe warte w mieście nierzadko kilkaset tysięcy złotych. Jak tak się obawiasz o brak miejsc to jedz
@diegson: zgłaszałem tam parę kierowców, którzy parkowali np. na przejściu dla pieszych lub zastawiali cały chodnik. Za każdym razem dostałem odpowiedź, że muszę stawić się na SM i zgłoszenie ustnego zawiadomienia. Przestałem to tam wysyłać.
@Szalom:

I ulubiony argument pewnie nie masz samochodu xddd tylko na ad personam samochodziarzy stać jak zwykle. Ja mam prawo jazdy mieszkam w centrum i jeżdżę do innych center miast i jakoś nigdy nie staje na chodniku niesamowite co?

Chwalisz się, czy żalisz?

No tak płatny parking skandal. Przecież miasto powinno fundować ci z moich podatków darmowe miejsce parkingowe warte w mieście nierzadko kilkaset tysięcy złotych.

To są również pieniądze z
wystarczy zaparkować kawałek dalej, przy domkach jednorodzinnych między Narutowicza, a Małachowskiego. I przejść się kawałek.


@pietryna123: Tak się składa, że w piątek jadę z babcią do szpitala. Babcia na wózku, więc trzeba jej pomóc wyjść z samochodu, posadzić na wózku i potem dopchać do szpitala. Chodź, załatwisz to za mnie i może przestaniesz pisać takie wysrywy.