Wpis z mikrobloga

@Szalom:

Porównywanie prawa wyborczego do tego ze ludzie normalnie piszą ze typ popełnia wykroczenie xd Aaaaaaa

No to zgłoś do służb, a nie marudzisz? Co boisz się że Pan Strażnik Miejski będzie bardziej ludzki od Ciebie, zrozumie drugiego człowieka, i żadnego mandatu kierowcy nie da? xD

Firma która nie zrobiła sobie drogi dojazdowej do załadunku to wina miasta, nie tej firmy xd przecież wiadomo ze mieszkańcy powinni się dorzucać ludziom do
@IlawaNidzica:

tak to już jest, że podatki mają cel redystrybucyjny. Jakby to osoby, które wpłacają najwięcej podatków, miały mieć największe prawo do korzystania z tego, co jest z tych podatków opłacane, to większość podatków byłaby niepotrzebna - ci bogacze mogliby sobie po prostu sami zapłacić z kieszeni. A właśnie o to chodzi w podatkach, że idą na infrastrukturę i usługi dla osób biedniejszych. Więc każdy obywatel jest takie samo prawo decydować
@SarahC:

7pln/1h to dużoXD? Wy mieszkacie w tym szpitalu?

Jak nie pisząc że nigdy się nie było w szpitalu przyznać, że się nigdy w nim nie było xD
Szpital to nie tylko przypadki nagłe, ale również np. dializy, czy rehabilitacja, na którą jeżdżą, nierzadko codziennie, uwaga, to może być szok dla Ciebie, również ludzie biedniejsi, dla których wydanie codziennie tych 20-30zł to nie jest mało. Bo umówmy się, w godzinę to
@Zgrywajac_twardziela: Patrz teraz XD

ale również np. dializy


Hemodializa jest w pełni finansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W koszcie hemodializy przewidziany jest również transport pacjenta do stacji i z powrotem do miejsca zamieszkania.

W dupie byłeś gówno widziałeś i nawet googlować nie potrafisz :D
@SarahC:

Hemodializa jest w pełni finansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W koszcie hemodializy przewidziany jest również transport pacjenta do stacji i z powrotem do miejsca zamieszkania.

Jak wiadomo karetek i ich kierowców jest tak wiele że nawet na te ratunkowe się czeka godzinami nierzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponadto absolutnie każdy zabieg i każda rehabilitacja wiąże się z darmowym transportem, ludzie dla zabawy we własnym zakresie jeżdżą,
@Zgrywajac_twardziela: no już widze jak prawie nieboszczyk z kipniętymi nerkami zapyerdala na piechotę XD ziomuś oni go nie dowożą bo chcą tylko dlatego że nie mają wyjścia.

Ale też trzeba przyznać że to już jest najgorsze stadium tejże choroby. Reszta pacjentów może się normalnie przyprowadzić na dializy i zaparkować na bezpłatnym parkingu nawet i 500 m dalej chyba że oprócz nerek ma jeszcze połamane nogi.

Zresztą przy niepełnosprawności kwestie parkingu rozwiązuje
@Zgrywajac_twardziela: Zgłaszam do służb, nie martw się, i nie martw się strażnik miejski nie może sobie po prostu olać czegoś takiego

A to #!$%@? o likwidowaniu miejsc i przez to dostawcy nie mogą dojechać xd Głupszego czegoś nie słyszałem, u mnie w mieście są nawet dedykowane miejsca dla dostawczaków, duże, żeby sobie stanęły i się wyładowały. I co? I gówno, bo i tak trzeba pojechać pod sklep chodnikiem xd Biedny dostawczak
@Zgrywajac_twardziela A oczywiście, już śpieszę z wyjaśnieniami. Oczywiście można skorzystać z transportu przewidzianego przez szpital, ale trzeba mieć do tego naprawdę końskie zdrowie. Podróż, którą samodzielnie pokonuję w 10-15 min w jedną stronę zajmuje transportem zorganizowanym ok 1,5h (normalnie wyjeżdżam na dializę 6:45, transport zabierał mnie o 5:30). Najgorsze powroty: po skończonej dializie trzeba czekać na wszystkich z transportu, a różnice w długości zabiegu sięgają 1,5h. Ja osobiście nie jestem w stanie
@Szalom:

Zgłaszam do służb, nie martw się, i nie martw się strażnik miejski nie może sobie po prostu olać czegoś takiego

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A to #!$%@? o likwidowaniu miejsc i przez to dostawcy nie mogą dojechać xd Głupszego czegoś nie słyszałem, u mnie w mieście są nawet dedykowane miejsca dla