Wpis z mikrobloga

@Szalom:

W nocy xd czy zdjęcie tego debila jest z nocy?

Może stoi tam od nocy bo np. na SORze czekał? Albo przyjechał wcześnie rano, kiedy też komunikacja nie jeździ? Możliwości jest wiele.

To po co taki głupi argument wyciągasz? Mam uwierzyć ze tam nie ma komunikacji i ścieżek rowerowych, co to za miasto, Łódź?

Jak już wcześniej pisałem, do szpitala przyjeżdżają zazwyczaj ludzie w pełni sił, rower to dla nich
@IlawaNidzica:

Sprawdzilam ten cały szpital na Barlickiego i tam obok jest kilka przystanków i generalnie można normalnie dojechać z różnych części Łodzi. Więc co tu trzeba polepszać? Rozumiem, że zbiorkom jest w Polsce słaby jeżeli chodzi o dojazd spod miasta, z nowszych osiedli poza centrum. Ale takie starsze osoby tam nie mieszkają. Więc daj im sposkój, nie wymagaj żeby jeszcze starsi ludzie walczyli w sprawie spraw, które ich nie dotyczą.

No
@Szalom:

Może się wygłupiłem, ale to na pewno go stać na taksówkę albo parking mimo tego co pisze @Zgrywajac_twardziela

Całe sedno problemu, Wy nie macie problemu, że tam stoi samochód, tylko, że stoi droższy niż Wasz xD Wiadomo, ktoś ma droższą furę ode mnie to będę mu mówić co ma robić z pieniędzmi. Ma jeździć taksą, bo mnie robaka boli że ma droższe auto ode mnie ( ͡° ͜ʖ
@Zgrywajac_twardziela Jakiego ty ironicznego półgłówka zgrywasz to nie mogę xd

Napisałeś ze ludzi nie stać na taksówkę - zapytałem jak kogoś kto ma samochód za kupę pieniędzy może nie być nie stać na taksówkę - wniosek: zazdroszczę mu!! XD

Aha i jak przyjechał w środku nocy to tez mam uwierzyć ze nie było miejsc parkingowych? Xd

Pogdybaj sobie jeszcze bardziej żeby jelopa na chodniku obronić

Znalazłem pierwszy lepszy nie patrzyłem na datę
@Zgrywajac_twardziela:

No to po co walczą w sprawie samochodów których nie mają i ich nie dotyczą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


bo im przeszkadzają w poruszaniu się po mieście. Tarasują chodniki, powodują, że trzeba się uwazniej rozglądać przechodząc przez ulicę, smrodzą w czasie spaceru
@Szalom:

Jakiego ty ironicznego półgłówka zgrywasz to nie mogę xd

Zgrywam tylko twardziela, pozdrawiam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałeś ze ludzi nie stać na taksówkę - zapytałem jak kogoś kto ma samochód za kupę pieniędzy może nie być nie stać na taksówkę - wniosek: zazdroszczę mu!! XD

Ale Ciebie ta fura piecze, co post to zaznaczasz że drogie i sportowe xD On ma płacić za parking,
@Zgrywajac_twardziela: Porównywanie prawa wyborczego do tego ze ludzie normalnie piszą ze typ popełnia wykroczenie xd Aaaaaaa

Firma która nie zrobiła sobie drogi dojazdowej do załadunku to wina miasta, nie tej firmy xd przecież wiadomo ze mieszkańcy powinni się dorzucać ludziom do biznesów. Koszty społeczne, przychody prywatne. Poza tym gdzie ja coś napisałem o usuwaniu miejsc parkingowych? Idealnie reprezentujesz swój ciąg logiczny. Jak nie chce żeby ludzie samochodami jeździli po chodnikach to
Szalom - @Zgrywajac_twardziela: Porównywanie prawa wyborczego do tego ze ludzie norma...

źródło: eo6y0zk3teg81

Pobierz
#!$%@? w to że typ pewnie zapłacił tyle podatków w miesiąc ile Ty w rok, ale to Ty czujesz się tutaj osobą która ma prawo decydować na co te podatki pójdą xd


@Zgrywajac_twardziela: tak to już jest, że podatki mają cel redystrybucyjny. Jakby to osoby, które wpłacają najwięcej podatków, miały mieć największe prawo do korzystania z tego, co jest z tych podatków opłacane, to większość podatków byłaby niepotrzebna - ci bogacze
@Zgrywajac_twardziela: 7pln/1h to dużoXD? Wy mieszkacie w tym szpitalu? Bardzo dobrze, że przy szpitalu jest płatny dzięki temu jeden z drugim nie zajmuje parkingu bo musi iść do sklepu czy na pocztę, bo jest 200m bliżej tylko zjeżdżają ludzie stricte potrzebujący.

U nas występował właśnie taki problem, że parkingowy szpital był parkingiem dla pobliskich mieszkańców. Zdecydowanie rozumiem pobieranie opłaty, ludzie jeszcze nie dorośli wystarczająco na tyle żeby korzystać z parkingów za
@Soczi: słabo, więc wszystko zależy od straży miejskiej. u mnie na około połowę zgłoszeń dostałem maila z odpowiedzią, że zgłoszony został ukarany zgodnie z taryfikatorem. mimo to fajnie, że próbowałaś
@SarahC

7pln/1h to dużoXD? Wy mieszkacie w tym szpitalu?


Dla mnie, chorującego rencisty, bardzo dużo. W związku z procesem leczenia spędzam w szpitalu co najmniej 15 godzin tygodniowo. Zwykle jest to ok 25 godzin. Miesięcznie daje ok 100h w szpitalu. Chcąc płacić uczciwie za parking musiałbym na to przeznaczyć połowę mojej renty. A gdzie czynsz, jedzenie, leki, ubranie?