Wpis z mikrobloga

#it #programista15k #rynekpracy #kucoland #konfederacja #mentzen #prawo #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki

Wymarzone miejsca dla młodych Konfederatów u boku samego Sławomira Mentzena.
https://www.pracuj.pl/praca/asystent-asystentka-ds-wsparcia-it-torun-grudziadzka-110,oferta,1002519602

Asystent / Asystentka ds. wsparcia IT

- tworzenie automatyzacji,

- edycja strony internetowej,

- rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem,

- przygotowywanie raportów.

- można się śmiać ze wszystkiego, oprócz religii ;-)

- 1 800–2700 zł brutto / mies.

- 1/2 do 3/4 etatu.

Szukamy osób, które chcą pracować ponad normę i nie lubią monotonii. Jeżeli najważniejszy jest dla Ciebie work-life balance, to raczej się nie dogadamy. Chcemy być jak najlepsi, chcemy, żeby nasi pracownicy zarabiali jak najwięcej [...]


Resztę zrobisz w domu, młody "kucu" :-)))))).
LoginZajetyPrzezKomornika - #it #programista15k #rynekpracy #kucoland #konfederacja #...

źródło: Screenshot 2023-04-13 at 13.42.25

Pobierz
  • 102
@LoginZajetyPrzezKomornika: Pisałem ten komentarz jako osoba która jest wykładowcą w szkole programowania.
Co pół roku jest wypuszczanych kilkaset programistów z takiej szkoły, mają świetne projekty które mentorujemy i w nich pomagamy, wiem że 2 osoby założyły nawet firmę bo aplikacja webowa która się przyjęła zaczęła dość sporo zarabiać ( matching roślin ).

W szkole w której pracuje jest dość duży przesiew - osoby które sobie nie radzą nie przechodzą do kolejnych
Memcen, to zwykły korpojanusz i właśnie tak w praktyce będzie wyglądał wolny rynek korwinowy.


@Blaskun: a jak według ciebie powinien działać wolny rynek? Wypłaty powinny być ustalane odgórnie, rządowo w zależności od stanowiska?
Pisałem ten komentarz jako osoba która jest wykładowcą w szkole programowania. Co pół roku jest wypuszczanych kilkaset programistów z takiej szkoły, mają świetne projekty które mentorujemy i w nich pomagamy, wiem że 2 osoby założyły nawet firmę bo aplikacja webowa która się przyjęła zaczęła dość sporo zarabiać ( matching roślin ).

W szkole w której pracuje jest dość duży przesiew - osoby które sobie nie radzą nie przechodzą do kolejnych etapów, każdy
@Chris_Karczynski: To że dobrobyt nie bierze się z niskich podatków i deregulacji rynku. Tzn dla nielicznych może i będzie, ale gorzej z reszta obywateli. I że ludzie cenią sobie takie rzeczy, jak sprawne państwo, bezpieczeństwo, czy zabezpieczenia socjalne. Z resztą sam żeś wyemigrował na ten zgniły zachód, więc powinieneś wiedzieć najlepiej. Ale spoko, nie spodziewam się, że zrozumiesz.

Generalnie nawet, gdybyś chciał brać najlepsze możliwe źródła i zakładać, że faktycznie ktoś
Z resztą sam żeś wyemigrował na ten zgniły zachód


@aegispolis: Czemu zgniły zachód? Ten sam zgniły zachód który promował prace i innowacyjność? ten sam który wspierał rodzime firmy dzięki którym Niemcy mają teraz potężną gospodarkę która eksportuje produkty wysokiej technologii na cały świat? Ten sam zachód który eksportuje mercedesy, a nie jabłka jak Polska?
A to nie w Polsce walczy się z przedsiębiorcami? Czy to nie Polska ma długo historię walki