Wpis z mikrobloga

#it #programista15k #rynekpracy #kucoland #konfederacja #mentzen #prawo #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki

Wymarzone miejsca dla młodych Konfederatów u boku samego Sławomira Mentzena.
https://www.pracuj.pl/praca/asystent-asystentka-ds-wsparcia-it-torun-grudziadzka-110,oferta,1002519602

Asystent / Asystentka ds. wsparcia IT

- tworzenie automatyzacji,

- edycja strony internetowej,

- rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem,

- przygotowywanie raportów.

- można się śmiać ze wszystkiego, oprócz religii ;-)

- 1 800–2700 zł brutto / mies.

- 1/2 do 3/4 etatu.

Szukamy osób, które chcą pracować ponad normę i nie lubią monotonii. Jeżeli najważniejszy jest dla Ciebie work-life balance, to raczej się nie dogadamy. Chcemy być jak najlepsi, chcemy, żeby nasi pracownicy zarabiali jak najwięcej [...]


Resztę zrobisz w domu, młody "kucu" :-)))))).
LoginZajetyPrzezKomornika - #it #programista15k #rynekpracy #kucoland #konfederacja #...

źródło: Screenshot 2023-04-13 at 13.42.25

Pobierz
  • 102
@LoginZajetyPrzezKomornika: to ironia była. Mentzen jest znany z wolnorynkowej gospodarki i takie ma poglądy. Zauważyłem, że o wysokich pensjach dla pracowników najczęściej piszą wykopki którzy nikogo nie zatrudniają. Czemu tak jest? Gdybym ja kogoś zatrudniał to też płaciłbym najmniej za ile znalazłabym pracownika, a jeżeli byłby dobry to płaciłbym mu tyle żeby nie odszedł do innej firmy. Oczywiście w granicach rozsądku.
@LoginZajetyPrzezKomornika: ktoś ci zabrania robić tak samo? Skończ prawo, załóż działalność i odpalaj kancelarię. Problem? A, tak, problemem jest to, że kuweta mojego kota i klamka wejściowa do domu mają więcej rozumu niż ty, frustracie i zazdrośniku.
@Chris_Karczynski:

To ironia była. Mentzen jest znany z wolnorynkowej gospodarki i takie ma poglądy.


@Chris_Karczynski: Po co mi o tym piszesz? :-)))))))))))))))))))))

Zauważyłem, że o wysokich pensjach dla pracowników najczęściej piszą wykopki którzy nikogo nie zatrudniają.


@Chris_Karczynski: Tak, to częste zjawisko.

Czemu tak jest? Gdybym ja kogoś zatrudniał to też płaciłbym najmniej za ile znalazłabym pracownika, a jeżeli byłby dobry to płaciłbym mu tyle żeby nie odszedł do innej
napisałeś że to nie są jakieś wielkie pieniądze, ale nadal jest to rzadka praktyka, więc lepsze 5 koła niż 0 zł. Czego nie rozumiesz? Będziesz zatrudniał ludzi to będziesz im płacił za rekrutacje dobre pieniądze i też będzie fajnie.


@Chris_Karczynski: To dalej żadne wielkie pieniądze i jakiś specjalny powód, by podziwiać Mentzena (jeśli w ogóle ktoś go podziwia za takie billbordowe akcje). Zatrudniam ludzi i płacę im za ich pracę daleko
Po co mi o tym piszesz? :-)))))))))))))))))))))


@LoginZajetyPrzezKomornika: po to bo nie zrozumiałeś mojego pierwszego post i zapytałeś.

Jeszcze tylko wróć do Polski, bo z tego co pamiętam, jesteś eksportowym Polakiem, chyba że się mylę ;-).


Tak, bo zamiast narzekać na niskie zarobki wziąłem sprawy w swoje ręce i wyjechałem do kraju w którym o wiele łatwiej o dużo wyższe zarobki. Polecam ten mental.
@LoginZajetyPrzezKomornika No i można było się spodziewać, że kuce wylecą z "chcącemu nie dzieje się krzywda". No chyba, że chodzi o produkty rolne z Ukrainy w konkurencyjnych cenach, albo wprowadzenie robaków jadalnych so sprzedaży, to wtedy nie.

@Chris_Karczynski o kolejny konfiarz Sebek z Birmingham, co za zaskoczenie xD Wam powinni odbierać prawa wyborcze z momentem wyjazdu. O ile w ogóle nie mieliście ich odebranych przed, jak to często u polskiej emigracji bywało.
@Chris_Karczynski Spoko, kiedyś też myślałem tak jak ty, tzw. mindset biedaka marzyciela - naiwniaka, któremu brakuje zrozumienia ekonomii. Jak będziesz się edukował dalej to kiedyś zrozumiesz. Mnie nie rusza bo sam się śmieje z tego jaki kiedyś byłem pewien tych głupot koronowych xd
Najgorzej kiedy wolnorynkowcy zachowują się wolnorynkowo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

to ironia była. Mentzen jest znany z wolnorynkowej gospodarki i takie ma poglądy. Zauważyłem, że o wysokich pensjach dla pracowników najczęściej piszą wykopki którzy nikogo nie zatrudniają. Czemu tak jest? Gdybym ja kogoś zatrudniał to też płaciłbym najmniej za ile znalazłabym pracownika, a
ktoś ci zabrania robić tak samo? Skończ prawo, załóż działalność i odpalaj kancelarię. Problem?


@Fipaj: Co to samo? Po co mam kończyć prawo, zakładać działalność (już mam dwie) i "odpalać" kancelarię?

A, tak, problemem jest to, że kuweta mojego kota i klamka wejściowa do domu mają więcej rozumu niż ty, frustracie i zazdrośniku.


@Fipaj: Problemem jest to, że bełkoczesz i nawet tego nie widzisz ()
@LoginZajetyPrzezKomornika:

Co to samo? Po co mam kończyć prawo, zakładać działalność (już mam dwie) i "odpalać" kancelarię?


Żebyś sobie mógł zamieścić takie ogłoszenie jak kancelaria Mentzena.

Problemem jest to, że bełkoczesz i nawet tego nie widzisz ()


Nie, to ty ujadasz bo ktoś ma czelność szukać pracowników i oferując im pracę na własnych warunkach. Widać, że jesteś pisowiec.
Żebyś sobie mógł zamieścić takie ogłoszenie jak kancelaria Mentzena.


@Fipaj: Po co?

Nie, to ty ujadasz bo ktoś ma czelność szukać pracowników i oferując im pracę na własnych warunkach. Widać, że jesteś pisowiec.


@Fipaj: Dalej bełkoczesz, widać, że jesteś niepoważny. Gdzie "ujadam", że ktoś ma czelność szukać pracowników na własnych warunkach?