Wpis z mikrobloga

Dzień dobry #warszawa #wilanow poszedłem na #rower i obok Bricoman znalazłem całkiem sprawnego koteła, przekazałem do ecopatrol. Na szczęście tym razem pracowali :D
Będzie do odbioru w schronisku na Paluchu.
Niestety nie miał żadnej adresatki, ani chipa.
Wycu91 - Dzień dobry #warszawa #wilanow poszedłem na #rower i obok Bricoman znalazłem...

źródło: IMG_20230410_104532

Pobierz
  • 280
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stulejan_perspective: A jakie jest stanowisko gov.pl? Kurde jak chcesz dyskutować to dokończ ten swój argument,poprzyj go czymś do cholery. Te kocie-porady dają cytaty z ustaw, co za różnica jaka strona je cytuje...
  • Odpowiedz
@Mosimir: Typie, drugi raz Ci to już postuje, naucz się czytać albo poproś osobę dorosłą i przestań spamować artykułami z pani domu.

Możesz kota wypuścić, ale jak coś #!$%@? to jesteś za to odpowiedzialny. Co nie znaczy że każdy mirek sobie może go zawinąć do schroniska bo mu się nie podoba ze chodzi luzem.

https://www.gov.pl/web/gdos/uwaga-na-fake-newsy-kot-domowy-nie-jest-inwazyjnym-gatunkiem-obcym
  • Odpowiedz
@stulejan_perspective ej, ale jak kot ci się #!$%@?ł z piętra w bloku bo go pewnie nie zabezpieczyłeś to dlaczego jakiekolwiek ludziom porady dajesz? Poza tym puszczanie kotów samopas skutecznie przetrzebia wszelkie ptaki w mieście, które koty zabijają dla zabawy /shrug
  • Odpowiedz
Naprawdę ukradłeś komuś wychodzącego, zadbanego kota z obrożą i robisz z tego bohaterski wpis na Wykopie?
  • Odpowiedz
te na Krecie są bezpańskie a znaleziony przez opa mial obroże, więc nie wiem jaki tu związek


@PodniebnyMurzyn: właśnie przyznałeś, że OP ukradł kota xD

Bo cały czas piszecie, że zabrał kota, bo nie wiadomo czy bezpański, bo nie miał chipa.

A teraz piszesz, że wiadomo, że miał właściciela, bo miał obrożę.
  • Odpowiedz
@stulejan_perspective No przecież mi już to pisałeś wcześniej i odpisywałem w tym wątku że macie rację tylko nie czytacie ze zrozumieniem co to oznacza prawnie, oznacza m.in że nie musisz mieć zezwoleń aby go mieć, kupić i sprzedać ale co ma piernik do wiatraka? Do tego ten link (jak go przeczytacie) mówi "Należy przy tym zwrócić uwagę, że kot domowy może stanowić poważne zagrożenie dla zwierząt dziko żyjących w środowisku przyrodniczym
  • Odpowiedz