Wpis z mikrobloga

Oskar Szafarowicz to świetny przykład tego, że sytuacja na rynku pracy sprzyja młodym ludziom. Człowiek bez doświadczenia i w trakcie studiów dostał pracę w Krajowym Zasobie Nieruchomości, potem został prowadzącym program w TV Republika, a teraz okazuje się, że rozpoczął karierę jako specjalista w kontrolowanym przez skarb państwa banku PKO BP. A wy co, dalej narzekacie, że nie możecie znaleźć dobrze płatnej pracy? Przecież wystarczy tylko wstawać wcześniej, pracować ciężej, a przede wszystkim wyzbyć się godności i honoru. Czy to serio jest aż tak wiele?
#heheszki #bekazpisu #oszukujo #pracbaza #studbaza
w.....i - Oskar Szafarowicz to świetny przykład tego, że sytuacja na rynku pracy sprz...

źródło: 318298142_2104336319751514_6481208383148754157_n

Pobierz
  • 41
wygląda wkurzająco, ale niech to nie odwróci naszej uwagi od tego co robi


@w_glab_przeszlosci: robi, czyli jest psem partyjnym ktory za swoje merdanie ogonem zostal nagrodzony. w pisie masz samych takich, za wierność partii zostaja nagradzani przez kaczynskiego. do czasu az sie zmieni wladza, wtedy bedzie czsda rozliczenia a pan oskarek skonczy z dodatkowa dziura w dupie :)
I wiecie co? Nikt nigdy za to wszystko nie będzie odpowiadał, on się ustawi na tym do końca życia, właśnie dlatego mam szczerą nadzieje, że zobaczymy kiedyś samosądy na takich ludziach, bez samosądów nigdy do niczego nie dojdzie, bo do zwykłych sądów nie trafią tak czy siak, sprawy poucichają a oni będą żyli jakby nigdy nic. Bez samosądów ci ludzie NIGDY za to wszystko nie odpowiedzą, nie ważne jak byście się o
@Harven: xDD. Ludzie którzy działali za komuny wprost przeciw państwu polskiemu nie zostali w żaden sposób rozliczeni.
PiS mówił, że rozliczy PO, czy komuś włos z głowy spadł?
Z PiSem będzie tak samo. Oczywiście zakładam, że przegrają bo nie wiem czy Polska udźwignie kolejne lata tego nierządu.

Nikomu nic się stanie, a ci którzy są teraz wierni partii ustawiają się na resztę życia. Taka prawda.
@dqdq1: A (...) ich tam wie, nie pamiętam, ale pamiętam, że przed wyborami tak mówili ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja mam pamięć jak typowy Polak i co kadencję zapominam xD