Wpis z mikrobloga

@gocha_34: mam nadzieje że tylko trolujesz.. 20..30% marży w biznesie gdzie trzeba skoorynować wiele firm i użerać się z urzędnikami to jest uczciwy zarobek. Setki osób uwijało się na budowie żeby coś powstało z niczego. Bardziej okradli cię przedsiębiorcy na tysiącach innych produktach i usługach

Nikt nie zmusza ciebie do życia w centrum miasta wojewodzkiego i wcale nie nabyles prawa do tego rodząc się na tej planecie. Jedz na prowincje i
@Cosmo77: no przyznam, że mocno mną wstrząsnął ten wpis, i dodawałem komentarz kompletnie wyprowadzony z równowagi, jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, nie powinienem w ten sposób się zachowywać, masz rację mordko.
z fartem
@StdPtr nie każdy to oczywiste ale czemu by nie kupić mieszkania z rynku wtórnego zrobić sobie je też jak się chce i przy tym nie przyczyniać się do wyburzania czyichś domów w centrum miasta bo dla jaśnie Pana dewelopera zachciało się tu blok postawić nóż #!$%@? niech się na obrzeżach buduję tam gdzie są puste niezagospodarowane tereny a nie ludzi wysiedla
@hu-nows nie chodzilo mi akurat o cenę za nieruchomości bo to jest akurat proporcjonalna do inflacji mniejsza w cenę, głównie mam na myśli akt barbarzyństwa jaki oni robią z przykładowym Kowalskim który całe życie xharowal żeby kupić działkę w centrum i zbudować sobie chatę i jest to dorobek jego życia a przyjdzie taki i mu powie sory chopie będę tu robić blok daje ci 100k i masz się wynieść gdzie jego chata
@gocha_34: Chyba za mocno się nakręcasz. Sytuacje, gdzie deweloper przejął jakąś nieruchomość dotyczą działek, gdzie stan prawny co do właściciela był nieuregulowany. Jeżeli jesteś właścicielem gruntu to dopóki nie jest to teren pod niezbędne inwestycje miejskie/państwowe (a mieszkania takimi nie są) to nic nie zrobią na siłę. Idealnym przykładem jest działka przy Kupcu Poznańskim, gdzie gość sprzedaje kurczaki z rożna.

Większym problemem jest to, że deweloperzy ładują się w każdy kawałek
@CePeK mam kilku znajomy co ich wysiedlili w wyżej powiedziany sposób z powodu budowy blokowiska patodeweloperskiego
Więc wiem że oni tak robią
Polski rząd powinien to w jakiś sposób przystopować i uregulować prawnie ta sytuację
@gocha_34: ale pitolisz, od kiedy deweloper siłą wysiedla ludzi z ich nieruchomości za 1/5 ceny rynkowej. Podaj nazwę tego dewelopera, zweryfikujemy. Piszesz, że masz znajomych których wysiedlono, powinni wiedzieć kto to zrobił. Pisanie takich rzeczy bez konkretów to tylko bajdurzenie