Wpis z mikrobloga

Za niecałe dwa miesiące koniec renty. Rozpocząłem intensywne zbieranie dokumentacji medycznej, robię dodatkowe badania. Staram się się, żeby wyniki były jak najbardziej dramatyczne. Walę to, mam wykształcenie średnie i nie będę pracował na taśmie albo w jakimś magazynie. Złożę wniosek o przedłużenie renty. Będę opisywał jak mi idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#neet #przegrywpo30tce
  • 84
@zwei: Wiadomo, dlatego każdy orze jak może, uwierz mi że praca fizyczna do niczego nie prowadzi, praktycznie brak perspektyw, ryzyko kontuzji, niskie zarobki. Najlepiej polować na prace biurową, a że każdy to robi to małe szanse przebicia się przez tabuny chętnych na dowolne biurowe stanowisko.
@Vinizius: ja się zgadzam, że bycie fizolem jest niefajne (też zależy jakim, #!$%@?ć w amazonie to dno, ale kłaść glazurę to chyba całkiem spoko i dobry hajs). Ale są prace biurowe niskiego szczebla, gdzie biorą z ulicy – call center np. Wiem, że z fobią społeczną się trudno przełamać do takiej roboty, ale ja się kiedyś przełamałem i nie było wcale tak najgorzej.

Jak nic nie włożysz od siebie, to nic
Wyobrażasz sobie iść do pierwszej pracy mając 33 lata?


@dziobnij2: Tak, w czym problem?

mam wykształcenie średnie i nie będę pracował na taśmie albo w jakimś magazynie


Tyle że takie prace są właśnie na poziomie Twojego wykształcenia. Czego Ty oczekujesz?
@Vinizius: No nie zgodzę się z tym, choć też zależy jaka praca fizyczna. Co do pracy biurowej (może nie stricte) pracowałem w paru laboratoriach i po jakimś czasie ludzie mnie wkurzali, nie wiem czy ja nie mogę pracować z ludźmi albo miałem pecha do współpracowników. Powiedziałem koniec gdy posadę specjalisty dostał jakiś pociotek, nie miałbym z tym jakiegoś większego problemu gdyby miał jakiekolwiek pojęcie o pracy.

@zwei: Glazury nie kładę,