Wpis z mikrobloga

  • 313
@Tomekmoskwa Jak ja lubię takie #!$%@?, że "jakby oni rządzili, to by było tak i tak". Ale nie rządzą. Zamiast skupiać się na tym co jest, to my sobie wróżymy z fusów i potem się zastanawiamy, czemu jest źle. Jest źle, bo zamiast #!$%@?ć na wyborach obecny rząd, to wybieramy ich drugi raz, bo przecież jakby tamci rządzili to byłoby gorzej. No, #!$%@?, gratulacje. Na pewno pomoże na sytuację w kraju.
@pure_function: Podejmujesz decyzję, na kogo głosować i na kogo nie głosować. Skoro obecni rządzą #!$%@?, to wiem, żeby na nich nie głosować. Na kogo zagłosuję, wybieram wśród reszty. Proste.
Najpierw eliminuję największe zło.
@piter259: Nie. PiS rządził 3. I jako jedyna partia w III RP nie dowiózł kadencji do końca. Z resztą, pamiętam, jak wyglądało ich rządzenie w 1. kadencji i już wtedy Kaczor miał zapędy na władzę absolutną, tylko istniał problem w postaci jego brata.
Najpierw eliminuję największe zło.


@Del Równie dobrze to samo może powiedzieć ktoś inny mając na myśli dowolną partię, co wcale nie byłoby dziwne, bo polska polityka jest przesiąknięta samymi oszustami i złodziejami.
Jak ja lubię takie #!$%@?, że "jakby oni rządzili, to by było tak i tak"


@Del: Myśle że gdyby rządziło PO to Polska byłaby zaraz po wyborach przez parę lat bogatsza, odblokowałoby ekstra inwestycje, kredyty, a także suty socjał (na którym PiS natrzepał sobie elektroatu) i fundusze z Niem.. tfu EU byle tylko na jakiś czas wytworzyć iluzję w polskim społeczeństwie że PO jest kompetentną i dobrą władzą - taki Gierek