Wpis z mikrobloga

Niestety, unia europejska oszalała i uważam że polska powinna jak najszybciej opuścić ten okręt wariatów bo inaczej czeka nas potężny regres cywilizacyjny i powrót do średniowiecza.

Żywność coraz droższa, rozwalono nam rolnictwo, górnictwo praktycznie nie istnieje. Zakazali już samochodów spalinowych a teraz jeszcze chcą zrobić zakaz używania domu który nie spełnia jakiś "wymogów energetycznych". W praktyce wygląda to tak że dom zbudowany przez moich dziadków, w którym dorastali moi rodzice oraz ja będzie musiał być wyburzony bo koszty modernizacji takich starych budynków są gigantyczne i zwyczajnie się to nie opłaca. Nawet jeśli miałbym(a na pewno nie będę mieć bo #przegryw) 250k na termomodernizację to zwyczajnie nie opłaca się ładować tyle kasy w stary budynek. A wszystko w imię walki z CO2 oraz globalnym ociepleniem, chociaż nie ma twardych dowodów ani na to że to ocieplenie jest spowodowane przez CO2 anie że człowiek ma na to jakiś wpływ.

Dlatego ja zamierzam głosować konfederację bo jako jedyni sprzeciwiają się szalonym pomysłom kliki z brukseli oraz davos. Byli przeciwni szczepieniom oraz paszportom covid, limitom CO2, nadmiernej biurokracji.

#globalneocieplenie #konfederacja #koronawirus #szczepienia #budownictwo #dom #remontujzwykopem #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Viado: póki możesz i nie ma jeszcze zakazu ze strony tej okropnej Unii, to sam powinieneś opuścić kraj, pojechać do cywilizowanej Rosji, tam nie będziesz mieć tych problemów.
  • Odpowiedz
@Viado: no a co mamy Ci na te wysrywy odpowiedziec? Wszystko wyzywasz od fajnopolactwa. Generalnie idz być szurem gdzieś gdzie nie będziemy musieli czytać tych wpisów xD. Przegryw płaczący, ze zła unia każe mu mieszkać w odremontowanym domu i nie jeździć dieslem do pracy w fabryce smrodu xD
  • Odpowiedz
@Viado: Konfederacja nie jest w niczym jedyna. Solidarna Polska także popiera opuszczenie Unii Europejskiej, a Jarosław Kaczyński już sugerował Polexit jako "opcje atomową".
  • Odpowiedz
@sandal: a czy ja głosuję na konfe, czy ja kogoś namawiam? Mówię po prostu, że raz ktoś jest moherem, innym razem onucą, a innym razem lemingiem, szurem czy kowidianinem.
Tęsknię do prostych czasów gdy były tylko komuchy, zdradzieckie pachołki Rosji i solidaruchy na pasku zgniłego zachodu...
  • Odpowiedz
wszystko w imię walki z CO2 oraz globalnym ociepleniem, chociaż nie ma twardych dowodów ani na to że to ocieplenie jest spowodowane przez CO2 anie że człowiek ma na to jakiś wpływ.


@Viado: XD
  • Odpowiedz