Wpis z mikrobloga

Niestety, unia europejska oszalała i uważam że polska powinna jak najszybciej opuścić ten okręt wariatów bo inaczej czeka nas potężny regres cywilizacyjny i powrót do średniowiecza.

Żywność coraz droższa, rozwalono nam rolnictwo, górnictwo praktycznie nie istnieje. Zakazali już samochodów spalinowych a teraz jeszcze chcą zrobić zakaz używania domu który nie spełnia jakiś "wymogów energetycznych". W praktyce wygląda to tak że dom zbudowany przez moich dziadków, w którym dorastali moi rodzice oraz ja będzie musiał być wyburzony bo koszty modernizacji takich starych budynków są gigantyczne i zwyczajnie się to nie opłaca. Nawet jeśli miałbym(a na pewno nie będę mieć bo #przegryw) 250k na termomodernizację to zwyczajnie nie opłaca się ładować tyle kasy w stary budynek. A wszystko w imię walki z CO2 oraz globalnym ociepleniem, chociaż nie ma twardych dowodów ani na to że to ocieplenie jest spowodowane przez CO2 anie że człowiek ma na to jakiś wpływ.

Dlatego ja zamierzam głosować konfederację bo jako jedyni sprzeciwiają się szalonym pomysłom kliki z brukseli oraz davos. Byli przeciwni szczepieniom oraz paszportom covid, limitom CO2, nadmiernej biurokracji.

#globalneocieplenie #konfederacja #koronawirus #szczepienia #budownictwo #dom #remontujzwykopem #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
@Viado: no jak wierzysz w NWO, spiski i czytasz o planach UE z propagandowych prawicowych gadzinówek to nic dziwnego, że dajesz się nabrać na to bajdurzenie.

I lepiej być fajnopolakiem, niż słabopolakiem takim jak ty.
  • Odpowiedz
Mi pasowałby powrót do średniowiecza - Polska była wtedy w rozkwicie, podatki były o wiele niższe, życie społeczne było mądrzej zorganizowane. Nie było uzależnienia od mediów społecznościowych.
  • Odpowiedz
zakaz używania domu który nie spełnia jakiś "wymogów energetycznych".


@Viado: chodzi o nowe budynki. Normy odnośnie energooszczędności już od paru lat są i stopniowo są podnoszone. Dochodzi tylko powszechny zakaz stosowania pewnych metod ogrzewania.
  • Odpowiedz
@not_enough: Tak poważnie to głosuję na nich bo mają najwięcej do zaoferowania dla mnie (dziwne że ktoś głosuje w swoim interesie XD), oprócz tego inne cymbały już rządziły i za ich rządów p0lska to był chlew obsrany ghównem i jakoś nie wierzę żeby te miernoty pokroju Tuska czy Kaczyńskiego nagle zmieniły się w polityczne elity na światowym poziomie.

Ale lubię tak pisać bo wiem że wtedy was piecze fajnopoliaki ( ͡
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sandal: Ale się pozmieniało co? A w 2010 jak się ruscy bawili zwłokami polskiej delegacji, to wstyd było nie kochać Rosji, to było takie głupie i nieodpowiedzialne. "Zapalmy światełko dla Rosjan" zachęcały autorytety z telewizora.
  • Odpowiedz
rozwalono nam rolnictwo,


@Viado: :] większej bredni nie słyszałem. Zamiast 200k małych niewydolnych gospodarstw, mamy 20k dużych i dobrze działających. Do tego UE wpompowała w Polskich Rolników kilkanaście Mld euro dotacji do upraw. Wystarczy spojrzeć, jakimi ciągnikami rolnicy przyjeżdżają protestować ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zakazali już samochodów spalinowych... chcą zrobić zakaz używania domu

@Viado: Tobie chyba zakazali używać mózgu. Zakaz dotyczy produkcji nowych samochodów ( nie
  • Odpowiedz